Technologie » Komputery

Sage Symfonia ERP wspiera bezpieczny rozwój spółek z Grupy Mojsiuk

Sage Symfonia ERP wspiera bezpieczny rozwój spółek z Grupy Mojsiuk
Zobacz więcej zdjęć »
Wdrożenie Sage Symfonia ERP pozwoliło wszystkim spółkom Grupy Mojsiuk bezpiecznie, stabilnie i rzetelnie prowadzić księgi rachunkowe oraz sprawy kadrowo-płacowe. Umożliwiło również płynną wymianę danych z systemami typowymi dla motoryzacji.

Grupa Mojsiuk ze Starych Bielic k. Koszalina to firma rodzinna, która powstała w 1979 roku i dziś należy do gigantów motoryzacyjnych w regionie. W jej skład wchodzą: Mojsiuk ASO Mercedes-Benz, Auto Mojsiuk KM ASO Honda, Mojsiuk Motor ASO Peugoet, Mojsiuk Centrum Blacharsko-Lakiernicze – jedno z największych i najnowocześniejszych w kraju. Grupa Mojsiuk sprzedaje ponad 1000 pojazdów rocznie i zatrudnia ponad 400 pracowników. Grupa od blisko 40 lat rośnie w siłę i wciąż dynamicznie się rozwija.

Zależało nam przede wszystkim na optymalizacji procesów finansowych i kadrowo-płacowych – w tym okresie szybko rosło zatrudnienie, zmieniało się prawo, wymagania importerów dotyczące sprawozdawczości, pojawiła się konieczność bieżącego raportowania i utworzenia działu controllingu. Wybraliśmy Sage Symfonia ERP przede wszystkim ze względu na rekomendacje firm motoryzacyjnych oraz stabilność rozwiązania i firmy. Kluczowy był też dostęp do wykwalifikowanych partnerów serwisowych, no i oczywiście najważniejsza sprawa - funkcjonalność systemu i łatwość integracji z naszym środowiskiem informatycznym - mówi Łukasz Hormański, członek zarządu firmy Mojsiuk.


Wyzwanie

W 2003 roku, w związku z dynamicznym rozwojem firmy i zapotrzebowaniem na szybką i czytelną informację zarządczą, firma zdecydowała o zakupie systemu Sage Symfonia ERP. W kolejnych latach spółka Mojsiuk rozwinęła się, powstały dodatkowe spółki obsługujące kolejne marki, w których również wprowadzono Sage Symfonia ERP. Podstawowy zestaw modułów został także rozszerzony o elektroniczne deklaracje, dzięki czemu firma mogła płynnie i bez opóźnień, od początku wprowadzenia zmian legislacyjnych, generować pliki JPK.


Czytaj całość artykułu tutaj: https://erp-view.pl/case-studies-erp/28141-sage-symfonia-erp-wspiera-bezpieczny-rozwojh-spolek-z-grupy-mojsiuk.html


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »