Firma » Biznes

Sante Organic - naturalnie pyszne!

Sante Organic - naturalnie pyszne!
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Sante rozpoczyna kampanię promującą napoje roślinne Sante Organic. Akcja promocyjna prowadzona będzie wielokanałowo i obejmie stacje TV, prasę, digital, eventy oraz działania PR.

„Naturalnie pyszne" - to hasło startującej kampanii. - Naszym celem jest zakomunikowanie istotnych - z punktu widzenia współczesnych konsumentów - atutów napojów Sante Organic - mówi Edyta Lewandowska, Dyrektor Marketingu w firmie Sante. - Nasze produkty znakomicie wpisują się w nowe trendy - m.in. fleksitarianizm, rosnącą świadomość dotyczącą składu wybieranych produktów oraz coraz większe zainteresowanie artykułami ekologicznymi i bio. W kampanii chcemy w ciekawy, a jednocześnie klarowny sposób zaakcentować to, co wyróżnia nasze produkty - czysta etykieta, certyfikat BIO, różnorodność smaków.

Przygotowany spot telewizyjny utrzymany jest w lekkiej konwencji i pokazuje, że napoje roślinne Sante Organic to idealny produkt dla całej rodziny. - Po napoje roślinne sięgają weganie, wegetarianie czy fleksitarianie, ale nie tylko ¬- podkreśla Edyta Lewandowska. - W naszej kampanii podkreślamy, że to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zadbać o zdrową i urozmaiconą codzienną dietę. Jednocześnie chcemy inspirować do różnorodnego wykorzystania naszych napojów, również jako składnika ciekawych dań.

Za kreację odpowiada Agencja GPD, a zakupem mediów zajmuje się Starcom. Działania PR prowadzi agencja Quality PR.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

milkas

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »