Technologie » Komputery

SAP wprowadza rewolucję w CRM

SAP wprowadza rewolucję w CRM
Zobacz więcej zdjęć »
SAP zaprezentował przełomowy pakiet C/4 HANA podczas dorocznej konferencji SAPPHIRE w Orlando. Pakiet stanowi nową erę w działalności firmy w zakresie technologii B2C.

Pakiet integruje szeroki zakres cieszących się powodzeniem rozwiązań SAP, wspierających budowę wielokanałowych doświadczeń klientów. SAP C/4 HANA zastąpi m.in. znaną w świecie B2C markę SAP Hybris.

Ogłoszony podczas konferencji SAPPHIRE projekt SAP C/4 HANA to jednolity pakiet rozwiązań w modelu chmurowym, które służą do zarządzania doświadczeniami klientów w oparciu o kompleksową analitykę danych. Jest on odpowiedzią SAP na globalne zmiany zachodzące wśród konsumentów oraz potrzebę dynamicznego rozwoju rozwiązań CRM czwartej generacji. Celem SAP jest dostarczenie klientom możliwości koncentracji na klientach, skutecznej ochrony ich danych oraz budowy spójnych doświadczeń klientów z markami.

Czytaj całośc artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/crm/sap_wprowadza_rewolucje_w_crm.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »