Technologie » AGD - RTV

Saturn Connect dla Wrocławia

Saturn Connect dla Wrocławia
Zobacz więcej zdjęć »
W piątek, 13 listopada, zostanie uruchomiony w Centrum Aleja Bielany nowoczesny, specjalistyczny salon Saturn Connect, dedykowany najnowszym technologiom mobilnym.


Saturn Connect to odpowiedź na zmieniające się trendy oraz potrzeby nowoczesnego, coraz bardziej mobilnego społeczeństwa. Pierwsze dwa salony zostały uruchomione w Galerii Katowickiej oraz Bonarka City Center w Krakowie. Teraz  dostęp do najwyższej jakości urządzeń zyskają także mieszkańcy Wrocławia i okolic, ponieważ kolejny Saturn Connect zostanie otwarty już 13 listopada br. o godz. 10.00 w Centrum Aleja Bielany przy ulicy Czekoladowej 5-22.

Na powierzchni całkowitej blisko 300 m2 odwiedzający znajdą największy wybór światowych rozwiązań mobilnych uznanych producentów oraz modnych i funkcjonalnych akcesoriów, które pozwolą w pełni docenić oraz poszerzyć możliwości urządzeń. Będzie to idealne miejsce dla osób podążających za trendami, chcących zrozumieć i maksymalnie wykorzystać najnowsze technologie zapewniające łączność ze światem - w pracy i zabawie. Wśród oferowanych produktów znajdą się m.in.: laptopy, smartfony, tablety, drony, konsole, sprzęt dla profesjonalnych graczy, elektronika sportowa, czy nowoczesne rozwiązania w zakresie ochrony domu, sterowane za pomocą urządzeń mobilnych.

Saturn Connect to raj dla pasjonatów innowacyjnych produktów służących do rozrywki, łączności i  komunikacji. Wielbicielom gadżetów zaproponujemy nowoczesne i funkcjonalne produkty o interesującym designie, technologiczne zabawki,  roboty sterowane smartfonami oraz szeroki wybór cieszących się rosnącą popularnością dronów. – powiedział Marcin Fudal, Dyrektor wrocławskiego salonu Saturn Connect. – Nasi specjaliści chętnie podzielą się wiedzą na temat nowych technologii i pomogą dobrać odpowiednie urządzenie, idealnie dostosowane do potrzeb i stylu życia kupujących.

Wyróżnikiem Saturn Connect będzie również kompleksowa oferta usług: przy zakupie sprzętu można będzie skorzystać z oferty ratalnej, wykupić opcję rozszerzonej ochrony produktów Gwarancja +, skorzystać z usługi pomocy informatycznej, skopiować i przenieść dane ze starego urządzenia, zainstalować oprogramowanie, zawrzeć umowę na usługi sieci Orange lub Telewizji NC+.
Z okazji otwarcia na pierwszych klientów czekają specjalne oferty cenowe na wybrane produkty, m.in.:

-    iPhone 6 16 GB za 2349,- zł;
-    Notebook ASUS 15.6”, procesor Intel Core i5 2.2 GHz, GeForce 920M, 6 GB RAM, Dysk 1 TB za 1899,- zł;
-    Kamera Sportowa GoPro CHDHA-301 za 499,- zł.

Każdy klient, który zakupi smartfon w ciągu pierwszych trzech dni od uruchomienia salonu otrzyma dodatkowo, do wyboru, kartę pamięci, etui, folię ochronną lub uchwyt selfie.

Więcej informacji na saturn.pl .Saturn
www.saturn.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »