Kultura, sztuka » Muzyka

Saturn Janki zaprasza na spotkanie z zespołem Ich Troje!

Saturn Janki zaprasza na spotkanie z zespołem Ich Troje!
Zobacz więcej zdjęć »
W niedzielę, 19 czerwca br., na gości sklepu Saturn w Jankach czeka wyjątkowa niespodzianka. Popularny market z elektroniką użytkową odwiedzi zespół Ich Troje, promujący swój nowy album „Ich Troje Remixed”.

Podczas spotkania fani będą mieli niepowtarzalną okazję zrobienia sobie zdjęcia i zdobycia autografu muzyków. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00.

Niedzielne spotkanie w sklepie Saturn Janki odbędzie się w ramach promocji najnowszego albumu zespołu, wydanego 17 czerwca br. „Ich Troje Remixed” jest pierwszym od 8 lat studyjnym albumem Ich Troje, który w tym roku świętuje 20-lecie swojego istnienia.

Ich Troje został założony w połowie lat 90 w Łodzi. W 1996 roku ukazała się debiutancka płyta zespołu "Intro", ale prawdziwy rozgłos muzycy zyskali w 1999 roku wraz z piosenką „A wszystko to…(bo Ciebie kocham)”. Chwytliwe słowa i łatwo wpadająca w ucho muzyka uczyniły z Michała Wiśniewskiego i zespołu Ich Troje prawdziwe gwiazdy. W dorobku zespołu znajdują się również takie znane przeboje, jak „Zawsze z Tobą chciałbym być”, „Babski świat” czy „Keine Grenzen – Żadnych Granic”. Muzycy dwukrotnie, w 2003 oraz 2006 roku, reprezentowali Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji. Za drugim razem zakończyli swój udział na wysokim siódmym miejscu, osiągając drugi najwyższy wynik dla kraju w historii startów w muzycznym konkursie.

W trakcie wydarzenia fani będą mogli kupić najnowszą płytę „Ich Troje Remixed”, zrobić sobie zdjęcia oraz zdobyć autografy członków zespołu.Saturn
www.saturn.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »