Technologie » AGD - RTV

SATURN rekrutuje!

SATURN rekrutuje!
Zobacz więcej zdjęć »
Sieć SATURN planuje kolejne otwarcia. W związku z tym marka rozpoczęła rekrutację pracowników do marketów w Poznaniu i Krakowie.SATURN to znana w całej Polsce sieć elektromarketów, słynąca z najpełniejszego na rynku asortymentu z zakresu elektroniki użytkowej. Obecnie marka ma 18 sklepów w 12 miastach na terenie całego kraju, zatrudniających łącznie ponad 1200 osób. Już wkrótce do orbity SATURNA dołączą dwa nowe punkty: Saturn w City Center w Poznaniu oraz Saturn w Auchan Bronowice w Krakowie.

W związku z rozwojem sieci prowadzona jest rekrutacja pracowników do obu nowych sklepów marki. Planowane otwarcia marketów będą miały miejsce w czwartym kwartale br., wraz z otwarciami centrów handlowych City Center oraz Auchan Bronowice. Obecnie w obu miastach rekrutacja dotyczy kandydatów na stanowiska Kierowników Działów Handlowych, Kierowników Administracji, Kierowników Działu Kas i Obsługi Klienta oraz Kierowników Działu Magazyn. W następnej kolejności poszukiwani będą pracownicy zaplecza logistycznego, obsługi klienta i kas. Każda z zatrudnionych osób otrzyma konkurencyjne na rynku wynagrodzenie  oraz przejdzie specjalistyczne szkolenia przygotowujące do pracy w markecie SATURN.

Zarówno w Poznaniu, jak i w Krakowie znajdują się już sklepy SATURN. Nowy punkt w Poznaniu będzie miał powierzchnię 4 500 metrów kwadratowych, market w Krakowie: 3 500 metrów kwadratowych. Otwarcia kolejnych stacjonarnych sklepów towarzyszą ekspansji marki także w internecie. W 2012 roku uruchomiony został sklep www.saturn.pl , oferujący ponad 100 000 artykułów. Dzięki tym kompleksowym działaniom SATURN umacnia swoją pozycję na polskim rynku.
 
SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 420 marketami w 10 krajach, z czego 18 zlokalizowanych jest w Polsce. W roku 2013 zostaną otwarte kolejne 2 markety: w Poznaniu i Karakowie. Sklepy SATURN oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: PEAQ, ok., KOENIC i ISY.


Saturn
www.saturn.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


jaka bieżnia najlepsza
chcesz kupić bieżnię ale nie wiesz którą wybrać oto kilka rad które pomogą ci dopasowaną do twoich potrzeb
certum podpis kwalifikowany
agencja asekuracji i ochrony certum sp z gliwice
osuszanie pomieszczeń warszawa
Osuszanie Budynków i mieszkań. Pomiary Wilgoci Tel 799 978 679 Optimal-osuszanie.pl
optimal-osuszanie.pl

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »