Technologie » AGD - RTV

Saturn rozdaje pieniądze

Saturn rozdaje pieniądze
Zobacz więcej zdjęć »
Saturn wystartował z kolejną ciekawą akcja promocyjną, dzięki której klienci mogą zaoszczędzić. Za każde wydane 500 zł na zakupy w sklepach marki w dniach od 19 do 22 lutego, klienci otrzymają 50 zł rabatu.Saturn od początku stycznia przeprowadza szereg specjalnych akcji promocyjnych uświetniających 10-lecie obecności na polskim rynku.

Po „Wyprzedaży 10-lecia”, specjalnych ofertach ratalnych oraz akcjach, w których klienci sami mogli sobie wybrać prezenty przy zakupie RTV lub urządzeń mobilnych, czas na kolejne wydarzenie. W ten weekend, od 19 do 22 lutego odbędzie się akcja pod hasłem „Weź nasze pieniądze”. W sklepach Saturn i Saturn Connect, a także na terenie centrów handlowych, w których znajdują się te sklepy – rozdawane będą klientom promocyjne „pieniądze” o nominale 50 zł – uprawniające do rabatu 50 zł przyznawanego za każde 500 złotych wydane na dowolny produkt z asortymentu sklepu. „Pieniądze” mogą być także pobrane ze strony internetowej saturn.pl i wykorzystane przy odbiorze osobistym zamówionego na stronie internetowej towaru. Kampania nagłaśniana jest w TV, radio, Internecie oraz na terenie galerii handlowych.

Pomysł akcji został opracowany wewnętrznie, kreację kampanii przygotowała agencja Ogilvy&Mather, za kreacje internetowe odpowiada agencja Golden Submarine. Zakup mediów realizowany jest wewnętrznie oraz – w przypadku telewizji – przez dom mediowy Universal McCann.

Szczegóły w regulaminie na stronie www.saturn.pl


SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 230 marketami w 12 krajach, z czego w Polsce zlokalizowanych są 22 oraz pierwszy sklep z technologiami mobilnymi Saturn Connect. Markety SATURN oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., KOENIC ISY i PEAQ.

www.saturn.pl
facebook.com/SaturnPolska
youtube.com/user/saturnpolskacom  

Saturn
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »