Firma » Reklama

SATURN rozpoczyna współpracę z agencją Ogilvy&Mather

SATURN rozpoczyna współpracę z agencją Ogilvy&Mather
Zobacz więcej zdjęć »
Przetarg na obsługę kreatywno-strategiczną marki Saturn został rozstrzygnięty. W prezentacjach przetargowych udział wzięły trzy agencje: Young&Rubicam, Sholz&Friends, Ogilvy&Mather.Zwycięzcą konkursu została agencja Ogilvy&Mather, która od grudnia br. przejmuje obsługę strategiczno-kreatywną marki Saturn na rynku Polskim i od tej chwili będzie wspierała Saturna we wszystkich bieżących projektach (głównie telewizja i radio). Autorska kampania agencji ma być wdrożona wiosną 2013 r.

O wygranej zadecydowały: zrozumienie sytuacji i oczekiwań klienta, dobra analiza briefu, atrakcyjne koncepty kreatywne, długofalowe myślenie oraz uwzględnienie potencjału Internetu w budowaniu wizerunku marki.

Saturn
www.saturn.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »