Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Technologie » AGD - RTV

Saturn uruchamia sprzedaż w Internecie. Technologia tak ma!

Saturn uruchamia sprzedaż w Internecie. Technologia tak ma!
Zobacz więcej zdjęć »
Sieć sklepów z elektroniką użytkową Saturn rozpoczęła sprzedaż internetową. Teraz klienci mogą dokonywać w Saturnie zakupów niezbędnych urządzeń oraz upragnionych gadżetów z zakresu szeroko rozumianej elektroniki użytkowej przez 24 godziny na dobę.

Uruchomienie sprzedaży przez Internet wpisuje się w strategię rozwoju koncepcji sprzedaży wielokanałowej sieci Saturn. Pierwszym krokiem do uruchomienia sprzedaży online była możliwość rezerwacji produktów z oferty poszczególnych marketów na stronie www.saturn.pl oraz ich odbioru w sklepie stacjonarnym, co cieszyło się dużym zainteresowaniem klientów. Obecnie pod tym samym adresem działa już w pełni funkcjonalny sklep internetowy.

Jego oferta obejmuje najszerszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Łącznie w internetowym sklepie SATURNA dostępnych jest ponad 100.000 artykułów.

Chcemy ułatwić klientom dostęp do najszerszego na rynku elektroniki użytkowej wyboru produktów, dlatego uzupełniamy ofertę handlu stacjonarnego o sprzedaż internetową. Sprzedaż wielokanałowa pozwoli zwiększyć potencjał, jakim dysponuje Saturn w handlu tradycyjnym. -  powiedział Marcin Rosati, Członek Zarządu Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. – Obecnie w Polsce działa 17 sklepów SATURN, głównie w największych miastach. Poprzez sprzedaż online dotrzemy w rejony, w których nie mamy marketów.

W ramach zakupów online Klienci mogą zamawiać wybrane towary bezpośrednio ze strony www lub poprzez Call Center. Kupując przez Internet klienci mają  do dyspozycji cały asortyment oferowany we wszystkich stacjonarnych sklepach Saturn w Polsce. - powiedział Piotr Zemło, Dyrektor Media Saturn Online Sp. z o.o.

Realizacja projektu od strony technicznej została powierzona firmie E-Net-Production z Katowic.

Płatność za zakupy jest możliwa za pomocą kart kredytowych, e-przelew, standardowym przelewem bankowym oraz za pobraniem. Zakupione towary można zamówić z dostawą do domu lub odebrać w wybranym SATURNIE.

Uruchomienie internetowego kanału sprzedaży nie powstrzymuje ekspansji stacjonarnych sklepów SATURN. Plany rozwoju zakładają otwarcie kolejnych marketów.

SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 420 marketami w 10 krajach, z czego 17 zlokalizowanych jest w Polsce. Sklepy SATURN oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., KOENIC i ISY.

Saturn
www.saturn.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »