Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Technologie » AGD - RTV

Saturn w Lubinie zaprasza na Otwarcie w Nowym Kształcie!

Już w czwartek, 11 czerwca 2015 roku, Saturn w Galerii Cuprum Arena powita mieszkańców Lubina i okolic w zupełnie nowej odsłonie. Z tej okazji na klientów marketu czeka tydzień pełen atrakcji pod hasłem „Otwarcie w Nowym Kształcie”.


Statystyczny Polak wydaje na elektronikę użytkową najmniej w Europie, bo niewiele ponad 200 euro. Zainteresowanie i fascynacja nowymi technologiami rośnie jednak w naszym kraju z roku na rok.

Market oferuje wszystko, co niezbędne, aby wyposażyć dom, czy biuro. Klienci znajdą tu również największy w mieście wybór najnowszych technologii, niezbędnych do łączności i komunikacji – w pracy i w zabawie. Podążając za światowymi trendami Saturn w Lubinie zmienił gruntownie formę prezentacji produktów dopasowując ją do potrzeb coraz bardziej mobilnego społeczeństwa.

Głównym celem reorganizacji marketu w Galerii Cuprum Arena w Lubinie było wyeksponowanie przy wejściu do marketu dynamicznie rosnącego w ostatnich miesiącach segmentu najnowszych technologii mobilnych - smartfonów, tabletów, dronów. W sklepie powstały również trzy samodzielne stanowiska multimedialne, gdzie klient może sam wyszukać interesujący go produkt, sprawdzić jego dostępność, cenę i specyfikację techniczną. Za pomocą kodu QR może również złożyć zamówienie przez sklep www.saturn.pl .-  powiedziała Marta Kańska-Klonowska, Dyrektor Marketu Saturn w Lubinie. – Fachowi doradcy objaśnią funkcjonowanie nowych urządzeń i rozwiązań oraz pomogą dopasować je do realnych potrzeb i stylu życia kupujących.

Wyróżnikiem Saturna jest również kompleksowość oferowanych usług: przy zakupie można skorzystać z oferty ratalnej, wykupić rozszerzoną ochronę produktów Gwarancja +, skorzystać z pomocy informatycznej Power Service, zawrzeć umowę na usługi sieci Orange lub Telewizji NC+, a nawet podpisać na miejscu umowę na zakup energii.

Najnowocześniejszy sklep z elektroniką użytkową w Lubinie, w dniach 11-17 czerwca br. zaprasza klientów do wspólnego świętowania pod hasłem „Otwarcie w Nowym Kształcie”. Dla gości zaplanowano szereg atrakcji, m.in. pokazy nowych technologii, szkolenia z obsługi sprzętów, promocje, konkursy i koncert gwiazdy – Patryka Kumóra.
 
Między 11-14 czerwca br. (czwartek-niedziela) na terenie Galerii Cuprum Arena odbędą się Dni Otwarte Dla Klienta. W ramach wydarzenia zorganizowane zostaną targi technologiczne, będące unikalną okazją do wzięcia udziału w warsztatach z obsługi sprzętu elektronicznego i zapoznania z nowinkami technologicznymi dostępnymi w sklepach Saturn. Na gości czekają specjaliści z ponad 20 firm, wiodących producentów elektroniki użytkowej. Nie zabraknie takich marek, jak Samsung ze sprzętem RTV i GSM, Philips z urządzeniami gospodarstwa domowego, Nikon z aparatami fotograficznymi, HTC z telefonami, Babyliss z akcesoriami do układania włosów czy Lenovo z laptopami i sprzętem teleinformatycznym.

Ostatniego dnia targów technologicznych, 14 czerwca o godzinie 13.00, zagra kilka kawałków jeden z najbardziej znanych polskich artystów młodego pokolenia  - Patryk Kumór. Dzięki sieci Saturn wielbiciele muzyka będą mogli nie tylko posłuchać swojego idola, ale także wziąć autograf i zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Warto śledzić FB marki, gdzie jeszcze przed 11 czerwca pojawi się informacja o konkursie dla klientów sklepu Saturn w Lubinie. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody – zwycięzca otrzyma smartfon Lumia 640L, a wśród nagród do wygrania są także dwa smartfony Prestigio PAP3350 DUO i liczne upominki.Z okazji reotwarcia sklepu w Galerii Cuprum Arena każdy będzie mógł także skorzystać z atrakcyjnych promocji:
  •     za każde 250,- zł wydane w sklepie klienci otrzymają 25,- zł na karcie podarunkowej;

Promocja z okazji Wielkiego Otwarcia obejmuje m.in.:
  • Telewizor LG LED 32LB561B w cenie 849,- zł plus karta podarunkowa 75,- zł;
  • Telewizor SAMSUNG ULTRA HD UE55JU6640 w cenie 5799,- zł plus karta podarunkowa 575zł;
  • Pralka BEKO WMB 51232 PLPTY  w cenie 849,- zł plus karta podarunkowa 75,- zł;
  • Laptop LENOVO 15,6 G50-30 N2830-N2840/4G/500/W8, 1BING w cenie 999,- zł plus karta podarunkowa 75,- zł;
  • Smartfon SAMSUNG GT-I9301 16gb w cenie 729,- zł plus karta podarunkowa 50,- zł.  

SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 200 marketami w 6 krajach, z czego w Polsce zlokalizowanych jest 23, z czego dwa to salony z technologiami mobilnymi Saturn Connect oraz jeden Samsung Saturn Store. Specjalistyczne sklepy marki SATURN oraz sklep internetowy saturn.pl oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., KOENIC ISY i PEAQ.


www.saturn.pl
facebook.com/SaturnPolska
youtube.com/user/saturnpolskacom  

Saturn
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »