Technologie » AGD - RTV

SATURN z nagrodą Multi-Media Retailer of the Year

SATURN z nagrodą Multi-Media Retailer of the Year
Zobacz więcej zdjęć »
Marka SATURN zdobyła nagrodę Multi-Media Retailer of the Year w prestiżowym konkursie wydawnictwa Europa Property – CEE Retail Real Estate Awards 2013.


W tegorocznej edycji konkursu Europa Property CEE Retail Real Estate Awards 2013 o nagrody rywalizowało ponad 100 wiodących marek i firm  z Europy Środkowo-Wschodniej. Wśród zwycięzców znalazły się najszybciej rozwijające się marki w Polsce, takie jak Costa by Coffeeheaven, Pure Jatomi Fitness, SATURN, Alma, Rossman, CCC, Kazar oraz Reserved.

Niezależne grono międzynarodowych ekspertów i kluczowych decydentów sektora handlowego uznało markę SATURN liderem wyspecjalizowanej działalności handlowej, przyznając tytuł Multi-Media Retailer of the Year 2013. W opinii jury konkursu, w 2013 roku SATURN wyróżniał się na tle konkurencji innowacyjnością i wyjątkowym wkładem w polski rynek. Doceniono zwłaszcza pozycję, jako najsilniejszej marki sektora elektroniki w Polsce oraz dalsze plany rozwoju sieci.

Marka SATURN od 10 lat z powodzeniem spełnia wymagania Klientów, zapewniając im dostęp do najnowszych produktów oraz rozwiązań mobilnych dostępnych na rynku.  Dzięki temu są oni zawsze na bieżąco z aktualnymi światowymi trendami i technologiami. Pracownicy sklepów SATURN oraz Saturn Connect zawsze służą pomocą w wyjaśnieniu funkcjonowanie nowych urządzeń i pomagają dopasować je do realnych potrzeb i stylu życia kupujących. – powiedział Sławomir Uherek, Dyrektor Zarządzający siecią SATURN – Cieszę się, że nasze starania zostały docenione. Przyznana nagroda mobilizuje nas do dalszej pracy i rozwoju.

Otrzymując nagrodę Multi-Media Retailer of the Year 2013 SATURN pokonał nie tylko konkurentów ze swojego sektora, ale i spółki działające w innych obszarach handlu detalicznego.

SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 200 marketami w 6 krajach, z czego w Polsce zlokalizowanych jest 20 oraz pierwszy sklep z technologiami mobilnymi Saturn Connect. 1 marca zostanie uruchomiony kolejny obiekt sieci w Gdyni. Markety SATURN oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., KOENIC ISY i PEAQ.

Saturn
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »