Społeczeństwo » Społeczeństwo

Ściągnij aplikację, pokaż kupon i kupuj lody z rabatem!

Ściągnij aplikację, pokaż kupon i kupuj lody z rabatem!
Zobacz więcej zdjęć »
Nowa aplikacja Wytwórni Lodów Polskich „u Lodziarzy" pozwala śledzić pojawiające się smaki, wyszukiwać lodziarnie, a także korzystać z atrakcyjnych zniżek.

Teraz dzięki aplikacji w wygodny sposób sprawdzimy, gdzie znajduje się najbliższa Wytwórnia Lodów Polskich - to niezwykle praktyczne rozwiązanie, szczególnie podczas wakacji, służbowego wyjazdu czy rodzinnych spacerów.

Lodziarze powiadomią nas również o wszystkich dostępnych smakach. Możemy nie tylko czytać opisy konkretnych lodów, ale także oceniać ulubione desery, przyznając określoną liczbę gwiazdek. Nowe propozycje są na bieżąco aktualizowane.

- Już teraz przedstawiliśmy użytkownikom kilkadziesiąt różnych smaków - od klasycznej śmietanki i truskawki po desery o smaku słonego karmelu, sezamu z rozmarynem czy migdała z solą - mówi Magdalena Kwiatkowska, manager rozwoju sieci.

Na użytkowników aplikacji czekają także specjalne rabaty. Wystarczy aktywować kupon i kupić wybrane desery ze zniżką. Aby mieć łatwy dostęp do ulubionych promocji, możemy zapisać je w oddzielnej zakładce.

- Posiadacze naszej aplikacji mają możliwość ustawienia sobie powiadomień, które przypomną im o smaku dnia, eventach czy każdej nowej promocji, która jest dostępna w najbliższej lodziarni - mówi Magdalena Kwiatkowska.

Z aplikacji dowiemy się także, czy w naszej okolicy szykuje się otwarcie i co nowego słychać u Lodziarzy.

Aplikacja dostępna jest w dwóch wersjach, zarówno dla telefonów na Android, jak i iPhone.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

publicum

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »