Technologie » Komputery

SCOT dystrybutorem urządzeń Konica Minolta

SCOT dystrybutorem urządzeń Konica Minolta
Zobacz więcej zdjęć »
1 lipca 2009 r. Konica Minolta Business Solutions Polska podpisała umowę dystrybucyjną z firmą SCOT Sp. z o.o. z Krakowa. Umowa obejmuje sprzedaż wszystkich urządzeń biurowych z oferty Konica Minolta, tj. systemów wielofunkcyjnych i drukarek laserowych.

Dodatkowo SCOT otrzymała wyłączność na sprzedaż popularnego modelu urządzenia wielofunkcyjnego Konica Minolta bizhub C200.

Działająca na polskim rynku od ponad 10 lat firma SCOT zajmuje się dystrybucją urządzeń dla biur i materiałów eksploatacyjnych. Początkowo firma specjalizowała się w sprzedaży materiałów eksploatacyjnych, współpracując w tym zakresie m.in. z Konica Minolta. Z czasem SCOT poszerzył swoją ofertę o nowe grupy towarowe, w tym drukarki i systemy wielofunkcyjne oraz urządzenia biurowe – niszczarki, laminatory i bindownice. W lipcu SCOT zacieśnił współpracę z firmą Konica Minolta, zawierając umowę dystrybucyjną na sprzedaż jej systemów biurowych. 

Siedziba firmy SCOT mieści się w Krakowie (ul. Zawiła 57). W lipcu 2009 r. firma otworzyła swój oddział w Warszawie przy ul. Kolumba 36. Osobą dedykowana w SCOT za obsługę produktów Konica Minolta jest Miłosz Kosiorek, tel. 022 463 84 00, e-mail: m.kosiorek@scot.pl.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »