Technologie » Komputery

Sektor MŚP źródłem wzrostu firm technologicznych

W ostatnich latach amerykańskim firmom technologicznym, które oferowały produkty i usługi małym i średnim przedsiębiorstwom, udało się osiągnąć nawet dwa razy wyższe przychody niż tym, które takiej oferty nie miały.

Na sprzęt, oprogramowanie oraz usługi IT w 2012 roku małe i średnie firmy na kontynencie północnoamerykańskim wydały 543 mld dolarów. Za trzy lata ma to być już 686 mld dolarów. Sektor MŚP potrzebuje nowoczesnych technologii, takich jak cloud computing, narzędzi analitycznych czy technologii mobilnych. Podobne tendencje coraz bardziej dostrzegane są w Europie, w tym w Polsce. Jak jednak przestrzegają eksperci firmy doradczej Deloitte, autorzy publikacji „Democratizing Technology”, jest to klient niezwykle wymagający, którego potrzeby, w związku dużą presją konkurencyjną, nieustannie się zmieniają.


Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/wiadomosci/sektor_msp_zrodlem_wzrostu_firm_technologicznych.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »