Gospodarka » Żywność
Ser i cebula - zgrana paczka!
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Delikatne chipsy z suszonego sera wspaniale komponują się z wyrazistym smakiem chrupiących krążków cebuli. To naprawdę świetnie dobrana para.
Pierwsze chipsy z sera bez smażenia i pieczenia wyróżnia wysoka zawartość białka oraz błonnika pokarmowego. Serowe chipsy w duecie z suszoną cebulką są źródłem naturalnego wapnia, nie zawierają również glutenu, mogą więc być spożywane przez osoby z celiakią.
Chipsy z sera w towarzystwie chrupiącej cebulki są nie tylko smaczną przekąska. Mogą być wykorzystywane jako ciekawy dodatek do sałatek lub snack do dipów. Świetnie sprawdzają się też w roli oryginalnych grzanek do zup. Polecane na różne okazje - spotkania z przyjaciółmi, grill czy imprezy ze znajomymi. Poręczne opakowanie można zabrać ze sobą niemal wszędzie i cieszyć się doskonałym smakiem chrupiącego sera zawsze kiedy przyjdzie nam na niego ochota - w pracy, w domu czy na spacerze.
Jedno opakowanie Chrupiących plasterków sera i cebuli Crispy Natural zawiera 82 kalorie. Produkt dostępny jest w sieciach Piotr i Paweł, Alma, Tesco, Real oraz w większości sklepów spożywczych na terenie całego kraju.
Cena:2,50 zł / op. 20 g
www.serinaczej.pl
www.facebook.com/rewolucyjnechipsyzsera
www.sklep.crispy.pl
Nadesłał:
milkas
|

Magiczna chata czarownicy w ETC Swarzędz – andrzejkowa zabawa dla dzieci
Port Łódź otula rodziców – rusza druga edycja projektu „Otulacz Rodzicielski”
Magiczne warsztaty świąteczne w G City Reduta – stwórz własną ozdobę choinkową!
Gotowe do odbioru nowe mieszkania, z extra rabatem za odbiór kluczy jeszcze w tym roku
Wypożyczalnia sprzętu budowlanego – jak wybrać odpowiedni sprzęt do remontu domu?
Komentarze (0)