Technologie » Komputery

Serwer aplikacji Oracle WebLogic platformą Systemu Obsługi Kart Podkarpackiego Banku Spółdzielczego

Autorska aplikacja firmy AMG.net zapewnia kompleksową obsługę kart płatniczych banku PBS – od sprzedaży produktów aż po rozliczanie transakcji kartowych.

W Podkarpackim Banku Spółdzielczym w Sanoku zakończyło się wdrożenie kompleksowego Systemu Obsługi Kart płatniczych (SOK), zbudowanego na autorskiej platformie programowej AMG – Exion. System ten jest oparty na technologii Oracle, w tym na bazie danych Oracle Database 11g EE oraz serwerze aplikacji Oracle WebLogic.
·    System SOK umożliwia Bankowi kompleksową obsługę kart płatniczych - od wsparcia sprzedaży produktów, poprzez obsługę posprzedażową, autoryzacje transakcji w trybie on-line, czy też zarządzanie opłatami i prowizjami, aż po rozliczanie transakcji kartowych.
·    Główne moduły systemu, to Zarządzanie bazą kart płatniczych i informacji powiązanych; Obsługa wniosków o wydanie nowych kart; Obsługa wniosków posprzedażowych; Autoryzacja on-line; Rozliczenia; Opłaty i prowizje; Zarządzanie siecią bankomatów oraz Wyciągi i zestawienia.
·    Jednym z elementów projektu prowadzonego przez firmę AMG.net jest wdrożenie platformy integracyjnej, łączącej obecne i przyszłe systemy pracujące w Banku. Platforma jest budowana w modelu architektury usługowej SOA w oparciu o komponenty pakietu Oracle Fusion Middleware: Oracle WebLogic oraz Oracle Data Service Integrator.
·    Oracle WebLogic Server, to wiodący produkt w swojej kategorii, od wielu lat numer jeden na światowym rynku serwerów aplikacji. W magicznym kwadrancie raportu Gartnera "Magic Quadrant for Enterprise Application Servers" za rok 2011 Oracle WebLogic znalazł się w polu liderów i uplasował na pierwszym miejscu zarówno pod względem kompleksowości wizji produktu, jak i zdolności producenta do jej realizowania.
·    Zalety serwera Oracle WebLogic zostały w pełni wykorzystane w projekcie SOK w Podkarpackim Banku Spółdzielczym; produkt ten pozwala na łatwe przygotowanie kolejnych serwerów dla następnych aplikacji banku, posiada także funkcjonalną i intuicyjną konsolę zapewniającą łatwość zarządzania i monitorowania aplikacji. Dzięki zastosowaniu Oracle WebLogic można było niemal całkowicie wyeliminować problemy związane z konfiguracją systemu i jego łącznością z innymi aplikacjami.

Oracle WebLogic – zwłaszcza w połączeniu z pozostałymi elementami platformy Oracle Cloud Application Foundation, znacznie przewyższa produkty konkurencyjne oferując:
·    58% niższy koszt posiadania (TCO)
·    najlepsze wskaźniki wydajności potwierdzone testami klasy SPECj
·    łatwiejsze zarządzanie platformą aplikacyjną
·    szybsze udostępnianie aplikacji
·    skalowalność oraz zaawansowane funkcje wysokiej dostępności
·    kompletny zestaw komponentów do zarządzania środowiskiem chmuryRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Oracle

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »