Firma » Biznes

Serwisy Grupy Kafito z GutPR

Serwisy Grupy Kafito z GutPR
Zobacz więcej zdjęć »
W ostatnim czasie podpisana została umowa pomiędzy GutPR a platformą Kafito.

Wrocławska agencja GutPR wspiera mediowo Grupę Kafito, którą tworzą serwisy przeznaczone do promocji firm i stron internetowych za pomocą darmowej reklamy oraz bezpłatnych publikacji.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Umowa między Grupą Kafito a GutPR obejmuje prowadzenie relacji z mediami: tworzenie komunikatów prasowych oraz monitoring mediów, a także weryfikację materiałów komunikacyjnych Grupy.

Jak mówi Sławomir Połomski z Grupy Kafito: „Wybraliśmy GutPR ze względu na duże doświadczenie w obsłudze serwisów internetowych z różnych branż oraz na satysfakcjonujące nas warunki współpracy. Duże znaczenie miały dla nas także bardzo dobre referencje udzielone GutPR przez dotychczasowych Partnerów Biznesowych agencji"

Za obsługę odpowiada zespół specjalistów, kierowany przez Hannę Gehrke-Gut. Klient sam zgłosił się do agencji. Umowa została zawarta na czas 6 miesięcy.

Grupę Kafito tworzą serwisy przeznaczone do promocji firm i stron internetowych za pomocą darmowej reklamy oraz bezpłatnych publikacji. Pion działania stanowią cztery serwisy - Kafito.pl, CentrumPR.pl, Ejoo.pl i Egadki.pl, wspomagane przez ponad 135 vortali internetowych. W 2008 roku firma rozpoczęła współpracę z polskimi agencjami PRowymi dostarczającymi najwyższej jakości artykuły do Centrum Prasowego. W latach 2009-2011 Grupa intensywnie współpracowała z największymi porównywarkami cenowymi. Wysoka jakość i zawartość serwisów skupionych w Grupie Kafito została doceniona przez administrację Spisu Katalogów SEO nadając serwisowi Kafito.pl rangę VIP, oraz przez administrację Google, która pozytywnie zweryfikowała serwis CentrumPR.pl kwalifikując go jako źródło dla Google News.

GutPR to kreatywna agencja public relations działająca w służbie dobrego PR. GutPR skupia profesjonalistów, posiadających doświadczenie na rynku budowlanym, wnętrzarskim, finansowym, informatycznym, farmaceutycznym i FMCG.
Agencja GutPR to dobry wybór dla firm, którym zależy na długotrwałym i skutecznym budowaniu pozytywnego wizerunku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »