Gospodarka » Żywność

Sery Milandia docenione w konkursie Perły Rynku FMCG

Sery Milandia docenione w konkursie Perły Rynku FMCG
Zobacz więcej zdjęć »
Innowacyjna seria produktów OSM Piątnica − Milandia Ogród Smaków zyskała uznanie detalistów i otrzymała prestiżowe wyróżnienie.

12 czerwca br. w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w VI edycji konkursu organizowanego przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę miesięcznika „Wiadomości Handlowe”. O przyznaniu tytułu Perły Rynku FMCG 2012 w 54 kategoriach zadecydowało blisko 650 detalistów − właścicieli i pracowników sklepów, którzy oddali swoje głosy za pośrednictwem ankiety. Wyróżnienie w kategorii „Sery i twarogi” otrzymała linia innowacyjnych serów twarogowych z mascarpone w plastrach pod marką Milandia Ogród Smaków, produkowanych przez OSM Piątnica.

 

Milandia to pierwsze i jedyne na rynku sery   w plastrach, których głównym składnikiem jest ser mascarpone, produkowany przez Spółdzielnię w Piątnicy, stanowiący ponad 50% produktu. Sery twarogowe Milandia Ogród Smaków dostępne są w czterech wariantach: Cebulka szalotka i zioła, Papryka, pomidor  i bazylia, Różowy pieprz brazylijski oraz Naturalnie śmietankowym.

 

Celem konkursu „Perły Rynku FMCG” jest wyłonienie atrakcyjnych z punktu widzenia konsumentów oraz detalistów produktów, które wyróżniają się na tle konkurencji, przynoszą sprzedawcom zyski i pozwalają rozszerzyć oferowany asortyment. Nadzór merytoryczny nad tegoroczną edycją plebiscytu sprawował niezależny instytut badawczy GfK Polonia.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JBcomm

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »