Gospodarka » Żywność

Sery Milandia Ogród Smaków wyróżnione przez ekspertów

Sery Milandia Ogród Smaków wyróżnione przez ekspertów
Zobacz więcej zdjęć »
OSM Piątnica, producent pierwszych na rynku serów w plastrach z mascarpone, otrzymała prestiżowy Certyfikat „Dobry Produkt” w kategorii Produkt innowacyjny.

W dniach 15-16 października br. odbyło się V Forum Rynku Spożywczego i Handlu, w trakcie którego wręczono Certyfikaty „Dobry Produkt – Wybór Ekspertów”. Plebiscyt Dobry Produkt organizowany jest przez Grupę PTWP SA, wydawcę magazynu „Rynek Spożywczy” oraz portali portalspozywczy.pl i dlahandlu.pl, wspólnie z Polską Organizacją Handlu i Dystrybucji. Nagroda przyznana została w 5 kategoriach. Zwycięskimi produktami w kategorii „produkt innowacyjny” zostały ekskluzywne Sery twarogowe w plastrach z mascarpone, produkowane według nowatorskiej technologii OSM Piątnica, pod marką Milandia Ogród Smaków. Pozostałe kategorie, w których przyznano Certyfikaty to: jakość produktu, funkcjonalność opakowań i design, produkt regionalny oraz produkt zagraniczny.

 

Milandia Ogród Smaków to zaproponowane przez Spółdzielnię z Piątnicy, jako pierwszą firmę na rynku, niespotykane dotąd, innowacyjne połączenie sera twarogowego i kremowego mascarpone. Nowoczesna forma gotowych porcji w postaci plastrów podanych na tacce to wygodne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających konsumentów. Sery twarogowe Milandia Ogród Smaków dostępne są w czterech wariantach: naturalnie śmietankowym, z cebulką szalotką i ziołami; z papryką, pomidorem i bazylią oraz z różowym pieprzem brazylijskim.

 

Celem nagród „Dobry Produkt – Wybór Ekspertów” jest popularyzacja oraz promocja najlepszych produktów spożywczych, które wyróżniają się jakością, innowacyjnością, sposobem opakowania i znajdują największe uznanie u klientów. Otrzymany certyfikat jest już drugim przyznanym firmie OSM Piątnica w tym roku wyróżnieniem za Sery twarogowe Milandia Ogród Smaków.

 

Więcej informacji o produktach OSM Piątnica można znaleźć na stronie www.piatnica.com.pl

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JBcomm

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »