Technologie » AGD - RTV

Sharp AQUOS DH77E– najnowsza technologia i wyjątkowy design

Sharp AQUOS DH77E– najnowsza technologia i wyjątkowy design
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Sharp wprowadza na rynek nową serię telewizorów LCD Sharp AQUOS DH77E. Telewizory te wyposażone są w tuner MPEG-4, który pozwala na odbiór zarówno analogowego, jak i cyfrowego sygnału telewizyjnego.

Oprócz licznych zalet technologicznych telewizory Sharp AQUOS DH77E wyróżnia również niespotykana dotąd w modelach Sharp stylistyka.

Firma Sharp wprowadza do sprzedaży nową linię telewizorów LCD Sharp AQUOS DH77E. Serię tę wyposażono w tuner DVB-T MPEG-4, umożliwiający odbiór zarówno sygnału analogowego, jak i cyfrowego. Dzięki temu po zmianie nadawania sygnału telewizyjnego nie będzie konieczne dokupowanie dodatkowych dekoderów. To jedna z cech, która wyróżnia nowy telewizor nie tylko na tle dotychczasowych sprzętów marki Sharp, ale także całego rynku telewizorów LCD.

Najnowsze telewizory Sharp są bezpośrednimi następcami cieszących się dużym uznaniem wśród konsumentów, modeli Sharp AQUOS XL8E (w przypadku modeli 32 calowych) oraz XL2E (dla modeli 42 -, 46 - calowych). Oprócz udoskonalenia ich w tuner MPEG-4, nowe modele wzbogacone są o szereg nowoczesnych rozwiązań. To m.in. dynamiczny współczynnik kontrastu 50.000:1*, który umożliwia doskonałe stopniowanie barw i szczegółów, czy 10 - bitowe przetwarzanie obrazu, które nadaje kolorom niespotykaną głębię i pozwala na uzyskanie płynnych przejść tonalnych, eliminując jednocześnie refleksy. Dodatkowe zalety tej serii to krótki czas reakcji panelu, wynoszący 4 ms. oraz szerokie kąty obserwacji, równe 176 stopni, dzięki czemu widzowie mogą cieszyć się obrazem o znakomitej jakości praktycznie z każdego miejsca w pomieszczeniu. Modele Sharp AQUOS DH77E wyposażone są w panele o pełnej rozdzielczości 1920 x 1080 oraz w system odświeżania ekranu 100 Hz.

Wprowadzane na rynek Sharp AQUOS DH77E posiadają trzy wejścia HDMITM i wbudowany port USB. Daje to możliwość oglądania zdjęć, czy też odtwarzania muzyki bezpośrednio w telewizorze. Dodatkowym udogodnieniem jest wejście sygnału komputerowego oraz interfejs RS-232C, pozwalający na sterowanie telewizorem w odpowiednio przystosowanych instalacjach.

Telewizory Sharp AQUOS DH77E to również wyjątkowy design. Nie dotyczy to jedynie elegancko zaprojektowanej linii obudowy. Co niespotykane dotąd w telewizorach LCD marki Sharp, pokryto ją błyszczącym lakierem, przechodzącym ku górze z granatu w głęboką czerń.

Modele Sharp AQUOS DH77E będą dostępne na rynku w rozmiarach ekranu: 32- , 42- , 46 - cali.

* W modelu LCD Sharp AQUOS DH77E kontrast jest równy 30.000:1

Cena*:

32'' LCD Sharp AQUOS DH77E - 3 799 zł. Brutto

* Pierwsze do sprzedaży wprowadzone zostają telewizory o przekątnej ekranu 32''. Ceny kolejnych modeli nie są jeszcze ustalone.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 4 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »