Firma » Biura

Sharp wprowadza kolejne dwa nowe modele kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych

Sharp wprowadza kolejne dwa nowe modele kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych
Zobacz więcej zdjęć »
Wprowadzane właśnie na polski rynek modele MX-5000N i MX-5001N stanowią idealne połączenie doskonałej pracy, łatwości obsługi i stylowego designu. Bez wątpienia będą one wyróżniać się na tle innych urządzeń swojej klasy.

Najnowsze modele z oferty Sharp cechuje wysoka wydajność i prostota użycia. Tak jak w przypadku poprzednich modeli z tej serii, Sharp postawił także na nowoczesny design i elegancką obudowę. Wszystko to po to, by sprostać wymaganiom nowoczesnego biura.

Dostępna prędkość druku w modelach MX-5001N, MX-5000N to 50 stron na minutę. Wprowadzane właśnie na rynek urządzenia, wraz z dostępnymi już modelami MX-4101N i MX-4100N, są bezpośrednimi następcami wielokrotnie nagradzanych modeli serii MX-4500N/4501N. Cechuje je jeszcze większa wydajność oraz intuicyjna obsługa wszystkich oferowanych funkcji drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania.

Za pomocą kolorowego 8,5-calowego panelu dotykowego, na którym wyświetlane są czytelne miniaturowe ikonki, możemy kontrolować wszystkie dostępne w drukarce funkcje. Każdy poradzi sobie z sortowaniem dokumentów, przesłaniem faksu czy wykonaniem innych niezbędnych czynności bez potrzeby studiowania instrukcji obsługi. Dodatkowo wysuwana klawiatura pozwala na wprowadzenie danych czy też wysłanie e-maila w bardzo prosty sposób.

Zarządzanie nowymi modelami urządzeń wielofunkcyjnych jest również bardzo proste. Informatykom z pewnością spodoba się innowacyjne rozwiązanie umożliwiające administratorom IT zdalny podgląd tego, co widzi użytkownik końcowy. Mogą oni na odległość zmienić ustawienia urządzenia, pokazać użytkownikowi jak przeprowadzić dane zadanie, a także zdiagnozować problem i naprawić urządzenie bez potrzeby wzywania pracownika technicznego bezpośrednio do maszyny.

Absolutna wierność w oddaniu barw

Specjalnie opracowany toner i deweloper pozwalają na uzyskanie niemal idealnie odzwierciedlonych barw. Najwyższa jakość osiągana jest w dokumentach wszystkich typów. Nowe modele urządzeń Sharp umożliwiają oddanie naturalnych barw oraz wierność obrazu w stosunku do oryginału, nawet przy bardzo cienkich konturach, niewielkich detalach i trudnych przejściach kolorystycznych.

Wydajność i łatwość obsługi

W nowych modelach zastosowano również szereg rozwiązań zwiększających efektywność pracy grup roboczych. Osiągana prędkość skanowania to nawet 70 stron na minutę, umożliwiając szybkie powielanie dużej ilości dokumentów. Urządzenia te pozwalają także na zapisanie dokumentów na wewnętrznym twardym dysku o pojemności 80GB. Wydajność i łatwość obsługi - to producent chce zaoferować użytkownikom.

Dokumenty mogą być zapisywane w szeregu formatów m.in. XPS, JPEG, TIFF lub PDF. Opcje obróbki końcowej to szansa na dowolne wykończenie dokumentów, umożliwiają to tzw. finiszery: wewnętrzny, siodłowy i finiszer do dokumentów o dużej objętości. Pojemność podajników papieru może zostać powiększona do 5600 stron, co pozwala na dłuższe drukowanie bez konieczności przerywania pracy.

Indywidualnie dopasowane rozwiązania biznesowe dzięki technologii Sharp OSA®

Nowe modele współpracują w trzecią generacją platformy Sharp OSA (Open Systems Architecture), dając tym samym możliwość pełnej integracji z aplikacjami sieciowymi. Użytkownicy mają dostęp do aplikacji bezpośrednio z wielofunkcyjnego urządzenia bez potrzeby powrotu do swojego stanowiska pracy. Dzięki temu oszczędzają czas i ograniczają liczbę czynności potrzebną do realizacji danego zadania.

Bezpieczeństwo sieciowe

Modele MX-5000N i MX-5001N mają także wbudowany wielokrotnie nagradzany pakiet bezpieczeństwa firmy Sharp. Można go dodatkowo wzmocnić, dodając moduły chroniące dane poprzez szyfrowanie i usuwanie niepotrzebnych informacji. Pakiet daje również wielopoziomowe możliwości kontroli. Filtrowanie adresów IP/MAC, szyfrowanie SSL, bezpieczny protokół IPSec i identyfikacja użytkownika chronią urządzenie przed nieupoważnionym dostępem.

Modele MX-5000N i MX-5001N  będą dostępne w sprzedaży w Polsce już w marcu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »