Gospodarka » Przemysł

SHELMO - producent elementów drucianych

SHELMO to producent wysokiej jakości elementów drucianych, oferujący produkty dla różnych sektorów rynku.

Firma specjalizuje się w produkcji półek drucianych, koszy, przegród, zawieszek sklepowych oraz krat ekspozycyjnych. Ich produkty znajdują zastosowanie w miejscach, takich jak sklepy, urządzenia chłodnicze, czy meble.


SHELMO to producent wysokiej jakości elementów drucianych, oferujący produkty dla różnych sektorów rynku. Firma specjalizuje się w produkcji półek drucianych, koszy, przegród, zawieszek sklepowych oraz krat ekspozycyjnych. Ich produkty znajdują zastosowanie w miejscach, takich jak sklepy spożywcze oraz odzieżowe, urządzenia chłodnicze, czy meble.

Jako producent, SHELMO kładzie duży nacisk na jakość wykonania i trwałość swoich wyrobów. Wykorzystują drut o średnicy od 3 mm do 10 mm, wykonany ze stali nierdzewnej lub stali czarnej. Firma stale podnosi swoje kwalifikacje i monitoruje najnowsze trendy na rynku elementów drucianych, aby zaspokajać rosnące potrzeby klientów.Indywidualne projekty dostosowane do potrzeb klienta

Oferowane produkty: półki druciane, kosze, przegrody, zawieszki sklepowe i kraty ekspozycyjne

Firma oferuje również możliwość realizacji indywidualnych projektów, dostosowując swoje produkty i technologie do konkretnych potrzeb klienta. Wszystkie etapy produkcji, od gięcia drutu po końcowe wykończenie, odbywają się w halach produkcyjnych SHELMO, co gwarantuje kontrolę nad jakością i terminowością realizacji zamówień.

SHELMO - producent elementów drucianych

Dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, SHELMO zyskało zaufanie producentów mebli chłodniczych i mroźniczych, producentów mebli sklepowych. Ponadto, ich produkty są doceniane przez sklepy wszystkich branż, dystrybutorów oraz hurtownie, które poszukują wytrzymałych elementów drucianych. SHELMO to nie tylko producent elementów drucianych, ale także partner biznesowy, który oferuje profesjonalizm, innowacyjność i zrównoważone podejście do produkcji.

Więcej informacji 

Aby skontaktować się z SHELMO i uzyskać więcej informacji na temat ich produktów, można skorzystać z formularza szybkiej wyceny dostępnego na ich stronie internetowej. Więcej szczegółowych informacji na temat producenta elementów drucianych można znaleźć na stronie SHELMO.

Artykuł powstał we współpracy z doradcą technicznym z firmy SHELMO.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 13 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »