Technologie » Komputery

Siatkarski klub Skra Bełchatów wdrożył system Comarch e-Sklep

Siatkarski klub Skra Bełchatów wdrożył system Comarch e-Sklep
Zobacz więcej zdjęć »
Skra Bełchatów jest najbardziej utytułowanym klubem siatkarskim w Polsce, wielokrotnym mistrzem kraju oraz zdobywcą Pucharu oraz Superpucharu Polski. Ekipa z Bełchatowa odnosi sukcesy również na europejskich i światowych parkietach.

Nic dziwnego, że na mecze żółtych koszul przychodzą tysiące kibiców, a jeszcze więcej dopinguje swoich idoli, oglądając rozgrywki przed telewizorami. Prawdziwi fani mają zawsze przy sobie klubowe koszulki, szaliki, bluzy oraz czapeczki. Od kilku miesięcy cały asortyment mogą kupować w oficjalnym sklepie internetowym klubu.

Sklep został zbudowany na bazie rozwiązania Comarch e-Sklep. Przy użyciu platformy klienci mogą składać zamówienia, dokonywać płatności, a w przypadku gdyby towar nie spełniał ich oczekiwań, w łatwy sposób zwrócić lub wymienić zakupione gadżety. System jest zintegrowany z systemem do zarządzania Comarch ERP Altum.

Handel w internecie to blisko połowa sprzedaży akcesoriów dla fanów klubu. Dlatego potrzebowaliśmy systemu, który byłby w stanie sprawnie zarządzać sprzedażą w sieci oraz spełniałby nasze oczekiwania, byłby łatwy w obsłudze oraz posiadał możliwości do modyfikacji i rozwoju. Zdajemy sobie sprawy z tego, że handel w internecie będzie się rozwijał i chcemy być przygotowani. Dodatkowo oprogramowanie musiało być zintegrowane z magazynem oraz sprzedażą w sklepie stacjonarnym – mówi Tomasz Koprowski, dyrektor marketingu KPS SKRA BEŁCHATÓW S.A.


Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/it_solutions/siatkarski_klub_skra_belchatow_wdrozyl_system_comarch_e_sklep.html


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »