Technologie » Komputery

Sieć Qubus Hotel wybiera system SIMPLE.ERP

Sieć Qubus Hotel wybiera system SIMPLE.ERP
Zobacz więcej zdjęć »
Spółka SIMPLE dostarczy i wdroży Zintegrowany System Informatyczny, który umożliwi kompleksowe zarządzanie w spółkach sieci Qubus Hotel. Wartość umowy wynosi ponad 1,20 mln zł brutto.

System SIMPLE.ERP obejmie komponenty dotyczące zarządzania finansami i raportowaniem, środkami trwałymi, twardymi i miękkimi procesami HR w ramach implementacji zintegrowanego rozwiązania wzbogaconego o zaawansowane narzędzia HRM i HCM.

Realizacja projektu i zastosowanie rozwiązania SIMPLE zapewni integrację w jednym narzędziu informacji finansowo-zarządczych pochodzących z całej sieci hoteli, pracujących w różnych technologiach informatycznych. Zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie współpracy ze Spółką SIMPLE ze względu na kompleksowe podejście do naszych potrzeb i oczekiwań wobec nowego rozwiązania - oprócz funkcjonalności wspomagających podejmowanie decyzji i kierowanie rozproszoną strukturą Grupy, zyskamy spójne narzędzie dla ponad 700 pracowników, które zautomatyzuje obsługę miękkich procesów kadrowych. Takie rozwiązanie umożliwi jeszcze bardziej sprawne i efektywne zarządzanie rozproszoną w całej Polsce działalnością hotelową. – dodaje Artur Hajduk, Prezes Qubus Hotel Management Sp. z o.o.
W ramach przedmiotu umowy, SIMPLE przeprowadzi również analizę przedwdrożeniową, dokona przeniesienia danych do nowego systemu, zapewni support techniczny rozwiązania oraz przeszkoli pracowników. Zakończenie projektu planowane jest w ciągu 12 miesięcy.

Czytaj całość artykułu tutaj: http://magazynit.pl/erp/siec-qubus-hotel-wybiera-system-simple-erp.html


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »