Gospodarka » Opakowania

Silbo wyróżnione za wysoką jakość!

Silbo wyróżnione za wysoką jakość!
Zobacz więcej zdjęć »
SILBO zostało laureatem Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU® 2016 w kategorii Innowacja za bezpieczne opakowania dla żywności i zrównoważony rozwój środowiska. Wyróżnienie otrzymują wyłącznie przedsiębiorstwa dbające o najwyższą jakość w biznesie.

- Stawiamy na jakość i innowacje, dlatego uważam, że Certyfikat jest dla nas stworzony - podkreśla Marcin Śpiewok, Menedżer ds. Rozwoju.

 

Wyróżniające się wysoką jakością, odpowiedzialne ekologicznie, przedsiębiorstwo produkcyjne SILBO w 2016 roku całkowicie wycofało ze swojej produkcji technologie oparte na rozpuszczalnikach. We wszystkich przetwarzanych przez SILBO materiałach, druk odbywa się z wykorzystaniem technologii farb wodnych, a laminacja z użyciem klejów na bazie wody. Podczas projektowania nowego opakowania, podstawowym założeniem firmy jest dobór materiałów opakowania tak, aby spełniało ono swoją funkcję, a udział zawartych w nim tworzyw sztucznych był jak najmniejszy.

 

SILBO jest polską firmą, której aspiracją jest stworzenie w Polsce dużego rynku zbytu na ekologiczne opakowania. Spółka silnie promuje ekologiczne marki w Polsce i angażuje się w ogólnopolskie kampanie ekologiczne.

Certyfikat JAKOŚĆ ROKU® to największa w Polsce inicjatywa wspierająca firmy dbające o najwyższą jakość w biznesie. Już od dwunastu lat realizowana przez Fundację Qualitas projekt jest rzeczywistą i wiarygodną gwarancją jakości. Promuje przedsiębiorstwa, organizacje i jednostki naukowo-badawcze, dla których wysoka jakość usług, produktów, innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań stanowi priorytet, a także wyznacza ścieżkę rozwoju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SILBO Sp. z o.o.
http://www.silbo.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 115348 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )