Technologie » Komputery

SIMPLE: Perspektywy ERP 2017

SIMPLE: Perspektywy ERP 2017
Zobacz więcej zdjęć »
Miniony rok był bardzo intensywnym okresem dla całego Zespołu Grupy SIMPLE. Chcąc jak najlepiej sprostać oczekiwaniom i nowym potrzebom naszych Klientów zarówno z rynku komercyjnego jak i publicznego, przygotowaliśmy i wprowadziliśmy do oferty kilka nowości.

Już teraz Klienci Spółki mają możliwość skorzystania z dodatkowych funkcjonalności przygotowanych w ramach nowych obszarów wraz z towarzyszącym im specjalnym pakietem usług, skracającym czas potrzebny do zaimplementowania rozszerzenia. Tak jak zakładaliśmy ta forma spotkała się z dużym zainteresowaniem wśród naszych Użytkowników. Klienci w szybszy i łatwiejszy sposób mogą zacząć korzystać z nowych funkcjonalności – podnosząc komfort i poziom ergonomii codziennej pracy.

Użytkownicy SIMPLE.ERP już pod koniec pierwszej połowy 2017 roku będą mogli również zapoznać się nową wersją systemu. Nie chciałbym zdradzać już teraz za wiele, ale na pewno wiązać się to będzie z nowym, odświeżonym wyglądem aplikacji oraz dostępnością przez przeglądarkę internetową i jeszcze większą ilością modułów przystosowanych do pracy na urządzeniach mobilnych.

Oczywiście w naszych planach nie mogło zabraknąć także działań mających na celu pozyskanie nowych kontraktów, tak jak to miało miejsce w roku ubiegłym, w którym udało nam się podpisać kilka znaczących umów.

POBIERZ PEŁNY RAPORT TUTAJ BEZ REJESTRACJI: http://erp-view.pl/perspektywy_erp_2017.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »