Gospodarka » Żywność

Skarby śródziemnomorskiego regionu – Oliwki krojone zielone i czarne OLE!

Skarby śródziemnomorskiego regionu  – Oliwki krojone zielone i czarne OLE!
Zobacz więcej zdjęć »
Skarby śródziemnomorskiego regionu – Oliwki krojone zielone i czarne OLE!

Niebanalny smak, wyrazistych krojonych oliwek OLE! cieszy się uznaniem nie od dziś. Komfortowa forma opakowania i gotowe do spożycia produkty nie wymagają poświecenia czasu smakosza. Może od razu po otwarciu słoiczka cieszyć się wysokojakościowymi, soczystymi krążkami oliwek OLE!. Zachwycisz się i nie będziesz w stanie zaspokoić oliwkowego apetytu. Zarówno zielone jak i czarne dopieszczą każde podniebienie.

Oliwki krojone zielone OLE! - to warzywa warte poznania, Andaluzja zamknięta w słoiczku. Istne przypomnienie słonecznych wakacji. Kompan najpiękniejszych wspomnień, rozmaitych smaków
i przygód. Zatrać się w głębi smaku zielonej oliwki od OLE!. Idealnie współgra z grecką sałatką, jako dodatek do sos i dipu. Wkomponowane w dania na zimno jak również na ciepło spowodują fuzje doskonałości. Potrawa nabierze charakteru, a kubki smakowe zapamiętają smak na długo.

Oliwki krojone czarne od OLE! - to rodzaj delikatniejszy, dojrzalszy, bardziej miękki. Doskonała inspiracja kuchenna, z której powstać mogą arcydzieła. Delektowanie się „Perłą Andaluzji” jest niczym wyprawa brzegiem morza śródziemnego. Powrót do piaszczystych plaż, ciepłego morza i słońca.
Do romantycznych kolacji przy świecach, do zapachów tej wspaniałej kuchni. Dodanie czarnej, krojonej oliwki OLE! wzbogaci każde danie. Te mniej i bardziej wymagające.

Oliwki krojone, to ułatwiające kulinarne podboje rozwiązania.

Poznaj kwintesencję sztuki kulinarnej w stylu OLE! Odkryj świat inspiracji i świetnych przepisów
w PRZEPISNIKU OLE! –
https://bit.ly/340w1iQ

 

Więcej na: www.wole-ole.pl

__________________________________

Oliwki krojone zielone OLE!

Oliwki krojone czarne OLE!

Pojemność: 240 ml

Cena: około 6 złotych



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »