Dom » Budownictwo

Skórzewo coraz większe

Skórzewo coraz większe
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Grzegorczyk rozpoczęła budowę kolejnego etapu osiedla Przyjaznego. Inwestycja zlokalizowana przy ulicy Miłej w Skórzewie będzie realizowana według nowej koncepcji architektonicznej. W ramach XIV etapu powstanie sześć domów, które dostępne będą w zabudowie szeregowej.

Do tej pory firma zakończyła budowę już X etapów (IV, w większości sprzedane, aktualnie powstają). Dzięki realizowanemu od 2008 roku planowi rozbudowy Skórzewa, miejscowość wzbogaciła się o 140 domów w zabudowie szeregowej. Nowy etap zakłada wybudowanie kolejnych sześciu domów, które są już w realizacji. – W jednej część budynków wzniesiono już mury piętra i szczytów, w drugiej natomiast zalano stropy, a wkrótce pojawią się również ściany - zaznacza Jakub Rozpendowski z firmy Grzegorczyk. Szeregowce gotowe są już w 30%. Wszystkie prace przebiegają zgodnie z harmonogramem. Projekt ma zostać zakończony na początku 2017 roku. Planowane jest oddanie wszystkich domów do użytku w I kwartale 2017 roku.

W kolejnym etapie budowy osiedla Przyjaznego dostępne będą domy w zabudowie szeregowej o powierzchni od 79 do 84 mkw. Ich ceny rozpoczynają się już od 355 tys. zł brutto. Każdy dom posiada własną działkę. Co istotne, szeregowce mają osobne ściany nośne, które gwarantują izolację akustyczną i przeciwpożarową. Ponadto deweloper, na życzenie klienta, może zainstalować alarm oraz założyć rolety zewnętrzne w oknach. 

Lokalizacja osiedla Przyjaznego to propozycja zarówno dla osób aktywnych, zwolenników spacerów w zacisznej okolicy, jak i chcących odpocząć z dala od wielkomiejskiego zgiełku, ale też szybko dotrzeć do miasta. – Inwestycja położona jest w zachodniej części Poznania, w bliskiej odległości od trasy S11, która jest obwodnicą połączoną z autostradą A2. Szybkie połączenie z centrum miasta zapewnia również podmiejska komunikacja – podkreśla Jakub Rozpendowski. Dodatkowym atutem dla osiedla jest bliskość szkół, przedszkoli, służby zdrowia oraz punktów usługowo-handlowych. Ponadto deweloper zadba o małą architekturę. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Redaktor naczelny portalu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »