Firma » Finanse

Skorzystaj z aplikacji Wirtualny Doradca w KredytOK !

Od 3 stycznia 2018 roku użytkownicy strony KredytOK mogą korzystać z nowej aplikacji webowej - Wirtualny Doradca! Jesteśmy dumni, że jako pierwsza firma pożyczkowa na polskim rynku uruchomiliśmy video chat umożliwiający kontakt z konsultantem.

To odpowiedź na potrzeby Klientów, poszukujących szybkiej, nowoczesnej i wygodnej formy komunikacji przez Internet – podkreśla Łukasz Jędrzejczyk, Członek Zarządu ds. Rozwoju Capital Service S.A..

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta. Wystarczy wejść na stronę www.kredytok.pl i kliknąć w ikonę Wirtualnego Doradcy. Video chat zostanie nawiązany automatycznie. Jeśli wszyscy konsultanci będą zajęci, połączenie zostanie zakolejkowane i uruchomione w momencie zwolnienia linii.

Dzięki takim aplikacjom jak Wirtualny Doradca chcemy jeszcze bardziej ułatwiać Klientom korzystanie z oferty KredytOK. To pierwsza w tym roku innowacja jaką wprowadziliśmy, ale z pewnością nie ostatnia. Obecnie pracujemy już nad nowymi, jeszcze bardziej zaawansowanymi funkcjonalnościami, które w przyszłości pozwolą nam obsłużyć Klientów w 100% zdalnie za pośrednictwem kanału video. Wkrótce poinformujemy o szczegółach – uzupełnia Łukasz Jędrzejczyk.

Autor: Łukasz Jędrzejczyk, Członek Zarządu ds. Rozwoju Capital Service S.A.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Wnet-Pozyczka.pl
http://wnet-pozyczka.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »