Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Skuteczna depilacja niechcianego owłosienia nowoczesnym laserem

Skuteczna depilacja niechcianego owłosienia nowoczesnym laserem
Zobacz więcej zdjęć »
Gładka kobieca skóra od dawna jest w kanonie piękna. Już zatem kobiety w starożytnym Egipcie używały różnych sposobów, aby pozbyć się nadmiernego owłosienia. Współczesne kobiety również dbają o to, by ich ciało nie pokrywały niepotrzebne włosy.

Chociaż niektóre feministyczne organizacje starają się promować naturalny wygląd, dla większości kobiet owłosienie pod pachami czy na nogach to po prostu czynnik obniżający ich poczucie atrakcyjności i piękna.

Lightsheer Śląsk
Aby pozbyć się owłosienia naprawdę trwale, tak by móc cieszyć się idealnie gładką skórą pod pachami, w okolicach bikini, na pośladkach, nogach lub pod nosem, warto jest poddać się skutecznym zabiegom depilacji laserowej. To stosunkowo nowy sposób usuwania owłosienia, który cieszy się coraz większą popularnością wśród kobiet, bo jest szybki i skuteczny. Kobiety, które wybrały tą metodę, mogę zapomnieć o maszynkach do golenia albo bolesnej i niewygodnej depilacji za pomocą wosku. Nowoczesne laser Lightsheer pozwala na trwałe usuwanie owłosienia poprzez działanie na mieszki włosowe. Precyzyjna wiązka światła jest kierowana tylko w te miejsca, w których znajdują się mieszki, dzięki czemu zabieg jest praktycznie bezbolesny, a skóra mało podrażniona. Aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty, z pewnością trzeba będzie poddać się kilku zabiegom. Szczególnie panie o mocnym i ciemnym owłosieniu będą potrzebowały kilku serii, by usunąć włosy z wybranych partii ciała. Rezultaty będą jednak nieporównywalne ze wszystkimi innymi metodami depilacji.

Renomowane studio depilacji laserowej
Wybierając studio depilacji laserowej warto jest kierować się opiniami klientek oraz sprawdzić, od jak dawna gabinet ten funkcjonuje na rynku. Niestety nie we wszystkich miejscach używany jest sprzęt najwyższej jakości posiadający wszelkie atesty. Depilacja wykonana słabej jakości sprzętem nie będzie skuteczna - po jakimś czasie włosy odrosną, a pieniądze zainwestowane w zabieg będą pieniędzmi wyrzuconymi w błoto. Warto zatem zasięgnąć informacji jakiego typu sprzęt jest używany w konkretnym miejscu. Tylko renomowany laser Lightsheer, używany przez doświadczoną kosmetyczkę lub kosmetologa, da pożądany efekt depilacji.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 9 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »