Dom » Budownictwo

Skuteczna naprawa witryn sklepowych i okien wystawowych | Fineglass

Skuteczna naprawa witryn sklepowych i okien wystawowych | Fineglass
Zobacz więcej zdjęć »
Witryna sklepowa pozwala zwiększyć zainteresowanie klientów oferowanymi produktami, już z daleka prezentując je w całej okazałości.
Niestety ten eksponowany element budynku dość łatwo ulega mniejszym i większym uszkodzeniom, a popękana i pełna odprysków powierzchnia szyby może skutecznie zniechęcić klientów od bliższego przyjrzenia się jej zawartości. Nie zawsze niezbędna okazuje się wymiana szyby - często lepszym wyborem okazuje się naprawa!


Naprawa witryn sklepowych - to możliwe!

Większość przedsiębiorców nawet nie chce myśleć o wymianie szklanej witryny w swoim sklepie - oznacza to bowiem ogrom pracy i mozolne doprowadzanie wnętrza sklepu do czystości po zakończeniu prac. Najprawdopodobniej niezbędne okaże się również jego zamknięcie, co oznacza kolejne straty. Niestety - witryny sklepowe i okna wystawowe wyjątkowo łatwo ulegają uszkodzeniom i w głównej mierze związane jest to z ich ekspozycją na czynniki zewnętrze. Kurz, niesione wiatrem kamienie, wyskakujące spod kół przejeżdżających pojazdów elementy, nieudolne mycie - wszystko to przekłada się na rysowanie, odpryskiwanie i pękanie szklanych powierzchni. 

Być może zauważasz już, że również w Twoim sklepie witryna nie prezentuje się tak nieskazitelnie i atrakcyjnie jak dawniej. Na szczęście możliwe jest przywrócenie ich świetności bez konieczności wymiany szklanej powierzchni na nową. Oczywiście nie jest to zadanie proste i nie każdy będzie w stanie wykonać je profesjonalnie i fachowo, niemniej i tak jest to tańsza, i mniej inwazyjna metoda przywrócenia witrynom sklepowym ich pierwotnego wdzięku. Dzięki zastosowaniu specjalistycznego sprzętu możliwe będzie utrzymanie reszty obiektu w całkowitej czystości podczas pracy - sklep może nawet kontynuować swoją działalność podczas prowadzonej renowacji.Jakie efekty można osiągnąć, naprawiając witryny?

Wymiana szyby na nową oznacza całkowite przywrócenie świetności witrynie - wszak mamy do czynienia z nowym elementem. A jak wygląda sprawa w przypadku jej naprawy? Prace polerskie, a także usuwanie odprysków, a nawet pęknięć na szybie - o ile wykonane profesjonalnie - może przynieść bardzo podobne rezultaty. Szyba wróci do swojego dawnego wdzięku, a witryna sklepowa czy okno wystawowe na długo cieszyć będą oczy przechodniów. Nie ma przy tym konieczności rozmontowywania ramy okiennej i wklejania szyby na nowo, pozostaje więc znacznie mniej kroków do wykonania. Zazwyczaj okazuje się to również sporo ekonomiczniejszą opcją, a trwałość tak odnowionej powierzchni i odporność na ponowne pojawienie się zarysowań jest porównywalna z nową taflą szkła. Nic więc dziwnego, że tak wiele sklepów zdecydowało się na właśnie takie rozwiązanie, co pozwoliło im na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.FineGlass - profesjonalna naprawa witryn sklepowych

Doświadczony zespół odnowi szybę szybko i - co najważniejsze - profesjonalnie. Zachowa dotychczasową geometrię szkła, dzięki czemu nie powstaną na jego powierzchni niechciane soczewki i inne wady zniekształcające widok. Szeroką ofertę obejmującą szlifowanie, polerowanie, naprawianie pęknięć, usuwanie graffiti, usuwanie popaleń czy odprysków znajdziesz w firmie Fineglass Ewelina Suwińska, która może pochwalić się sporym doświadczeniem w odnawianiu wszelkich powierzchni wykonanych ze szkła. Naprawią nie tylko witrynę sklepową, ale także szklaną ladę, drzwi, ekrany czy lustra - słowem wszystko, co ma związek ze szkłem - sprawiając, że Twój sklep stanie się jeszcze atrakcyjniejszym miejscem. Wejdź na http://fineglass.pl/ i przekonaj się, jakie jeszcze usługi przygotowane z myślą o Twoim biznesie tam znajdziesz.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »