Gospodarka » Żywność

Słodki No. 1 dla kobiet

Słodki No. 1 dla kobiet
Zobacz więcej zdjęć »
Producent ciastek Lider Artur proponuje zupełnie nowe ciastka, które zasilą szeregi szerokiej gamy markiz oferowanych przez markę Artur.

Nowością jest nie tylko nowy rodzaj markiz, ale także całkowicie odmieniony design opakowania, w jakie zostały one ubrane. Skierowane w szczególności do kobiet, niewielkie opakowanie o eleganckim wyglądzie, z łatwością zmieści się w każdej damskiej torebce.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Nawet ilość ciastek została odpowiednio dopasowana do kobiecych potrzeb – jest ich w sam raz na słodką przekąskę, którą można podzielić się z przyjaciółką. A same ciastka? Po prostu palce lizać! Każda markiza No.1 to dwa delikatne i kruche, okrągłe herbatniki przełożone dużą ilością rozpływającego się w ustach, oszałamiająco czekoladowego kremu, który sprawia, że ciastko w żadnym wypadku nie wydaje się suche. Aby wyrazić zachwyt i właściwie opisać wyjątkowy smak markiz można powiedzieć „Cud, miód i orzeszki”, choć w tym wypadku bardziej pasuje „cud, ciastko i czekolada”, czyli No.1 !

Producent: Lider Artur, Marka: Artur, Opakowanie: 110 g, Ilość w opakowaniu zbiorczym 18 szt., cena detaliczna na półce 1,61 złRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kamila Nowakowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »