Gospodarka » Żywność

Słodycze dla dorosłych od marki Artur

Słodycze dla dorosłych od marki Artur
Zobacz więcej zdjęć »
Specjalnie z myślą o dorosłych łasuchach Lider Artur, producent ciastek marki Artur stworzył dwie słodkie pozycje, które z pewnością zasmakują miłośnikom jajecznego likieru oraz wszystkim, którzy kochają łakocie.

Pierwszą propozycja są kruche ciastka o nazwie Adwokatki. Adwokatki marki Artur to pyszne ciastka zarezerwowane dla nieco starszych amatorów słodkości. Okrągłe kruche ciasteczka kakaowe wypełnione zostały delikatnym, mięciutkim kremem o smaku popularnego, lubianego szczególnie przez panie trunku, jakim jest Adwokat.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:Kakaowe ciastko z wypełnieniem o smaku adwokatu tworzy kusząca słodką kompozycje, której naprawdę trudno się oprzeć. Druga propozycją są niewielkie, puszyste markizy Delikatki o smaku ajerkoniakowym. Dwa kruchutkie, rozpływające się w ustach mini biszkopty przełożone delikatnym kremem o smaku ajerkoniakowym składają się w puszystą, kusząco aromatyczną markizę.

Obie propozycje świetnie sprawdzą się podczas wizyty gości lub jako słodka przekąska do porannej lub popołudniowej kawy. Co ważne, zarówno Adwokatki jaki i Delikatki mimo swojego ajerkoniakowego smaku nie zawierają alkoholu, wiec można raczyć się nimi zawsze, wszędzie i bez ograniczeń.

Producent oferuje Delikatki w opakowaniach detalicznych 180 g w sugerowanej cenie sklepowej ok. 4 zł, oraz w opakowaniach hurtowych typu luz 1,70kg w sugerowanej cenie sklepowej brutto ok. 18,50 zł / kg. Natomiast Adwokatki oferowane są w opakowaniach detalicznych 210 g w cenie sklepowej ok. 3.70 zł oraz opakowaniach hurtowych typu luz 2,40 kg w sugerowanej cenie sklepowej brutto ok. 15,50 zł / kg.

www.liderartur.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kamila Nowakowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »