Gospodarka » Żywność

Słoneczne orzeźwienie z sokiem z limonki Limmi

Słoneczne orzeźwienie z sokiem z limonki Limmi
Zobacz więcej zdjęć »
Soki z cytrusów to nie tylko jedno z najcenniejszych źródeł witaminy C, ale także doskonałe uzupełnienie orzeźwiających napoi.

Soki z cytrusów to nie tylko jedno z najcenniejszych źródeł witaminy C, ale także doskonałe uzupełnienie orzeźwiających napoi. Naturalny sok z limonek marki Limmi, który zachwyca intensywnym smakiem oraz aromatem, jest tego świetnym przykładem. 1 buteleczka o pojemności 200 ml zawiera sok, który uzyskano z aż 1 kg najlepszych gatunkowo cytrusów. Dodatkowo unikatowe i nowoczesne opakowanie soku sprawia, że nie traci on swoich właściwości aż przez 12 miesięcy.

Specjał marki Limmi stanowi pyszną bazę wakacyjnych drinków, lemoniad, a także oryginalny akcent w przepisach na zupy krem i słodkie przysmaki.                               

 

Po więcej informacji oraz apetycznych przepisów zapraszamy na stronę internetową: www.indexfood.pl oraz na www.facebook.com/kuchnia.wloska

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »