Gospodarka » Żywność

Smak Italii zamknięty w butelce – Przecier pomidorowy z cząstkami pomidorów Valfrutta

Smak Italii zamknięty w butelce – Przecier pomidorowy z cząstkami pomidorów Valfrutta
Zobacz więcej zdjęć »
Marzysz o zupie pomidorowej z prawdziwego zdarzenia?

Różni się ona nieco od tradycyjnego, polskiego dania z makaronem. Oryginalna, włoska zupa pomidorowa doprawiona jest obficie bazylią, a w jej wnętrzu kryją się cząstki prawdziwych śródziemnomorskich, dojrzałych pomidorów. Jest niezwykle aromatyczna i gęsta oraz przywodzi na myśl skąpane w słońcu włoskie pejzaże.

A może masz ochotę na prawdziwe spaghetti? Nie znajdziemy w nim sztucznych koncentratów pomidorowych ani składników typu instant. Podstawą jego wykonania są krojone pomidory, oliwa z oliwek oraz zioła. Jak zdobyć takie składniki na samym początku wiosny? Dojrzałe i dorodne pomidory, zamknięte w szklanych buteleczkach tuż po zbiorach oferuje marka Valfrutta, zachęcając do bliższego poznania kuchni śródziemnomorskiej. Przecier pomidorowy z cząstkami pomidorów Valfrutta jest dokładnym odpowiednikiem produktów, używanych do tradycyjnych dań przez rodowitych Włochów. W 700-mililitrowej butelce znajdziemy świeży, treściwy przecier pomidorowy z cząstkami warzyw, którego bogaty smak przywodzi na myśl prawdziwą, włoską i pełną wrzawy kuchnię, w której powstają autentyczne kulinarne arcydzieła. Może służyć zarówno jako baza do zup i sosów, a także mnóstwa innych, także polskich dań.

Wygodna szklana butelka zapewnia trwałość produktu, gwarantuje także jego świeżość.

Marka: Valfrutta, Pojemność: 700 ml, Cena: 4,79 zł, Dystrybutor: Index FoodRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kamila Nowakowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »