Technologie » Telekomunikacja

Smartfony Apple czy z Androidem – który model kupić?

Smartfony Apple czy z Androidem – który model kupić?
Zobacz więcej zdjęć »
Rynek smartfonów obfituje w szeroki wybór różnego rodzaju modeli i marek sprzętów, wśród których wielką popularnością od lat cieszą się telefony marki Apple.

Nie wszyscy mogą sobie na nie pozwolić ze względu na dość wysoką cenę. Dlatego też równie dużym zainteresowaniem mogą się poszczycić wersje z tzw. Androidem. Który model lepiej kupić? Sprawdź.

  1. Zalety telefonów Apple
  2. Smartfony z zainstalowanym Androidem

 Zalety telefonów Apple

Modele ze słynnym jabłkiem, czyli nowoczesne iPhone’y to innowacyjne urządzenia, które mogą się poszczycić bardzo dobrymi parametrami oraz stylowym designem. Na szczególną uwagę zasługują bardzo dobrej jakości aparaty fotograficzne. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że najnowsze modele iPhone’ów są wyposażone w najlepsze aparaty fotograficzne wśród wszystkich smartfonów dostępnych na rynku, które jakością wykonywanych fotografii oraz licznymi funkcjonalnościami dorównują profesjonalnym aparatom fotograficznym dostępnym w sklepach. Mogą również współpracować z dodatkowym sprzętem zewnętrznym http://faktykaliskie.pl/wiadomosci/ciekawostki/kupujesz-glosnik-bluetooth-zwroc-uwage-na-tych-5-elementow,1204.html. Telefony Apple zawierają ponadto szereg aplikacji i nowinek technicznych, które dostępne są wyłącznie we wspomnianych modelach. Na uwagę zasługuje także kwestia bezpieczeństwa. Smartfony spod znaku jabłka posiadają wbudowanych wiele funkcji zabezpieczających, w tym przede wszystkim logowanie się za pomocą kciuka, dzięki czemu urządzenie jest doskonale chronione przed niepowołanym dostępem obcych osób. Więcej informacji na temat dobrej klasy smartfonów marki Apple znaleźć można na stronie https://thinkapple.pl/2019/01/28/neonet-iphone-xr-xs-max-cena-obnizka/.Smartfony z zainstalowanym Androidem

Alternatywą dla dość drogich iPhone’ów jest bardzo szeroki asortyment telefonów innych marek, takich jak m.in. Samsung, Huawei, LG czy powracająca ostatnimi czasy do łask Nokia. Znakomita większość owych telefonów pracuje na kolejnych wersjach systemu Android. Zarówno wspomniane marki, jak i kolejne wersje Androida posiadają wielu miłośników i osób z wielką chęcią korzystających z dobrodziejstw oferowanych przez telefony. Czy smartfony od Apple są w czymś lepsze niż modele z wbudowanym Androidem? Trudno odpowiedzieć na to pytanie. Odpowiedź oparta będzie z pewnością na sympatii do konkretnej marki czy modelu telefonu, a niekoniecznie na obiektywnej i zimnej analizie obu systemów. Warto przy tym zaznaczyć, że trudno jest równocześnie wskazać większe różnice w funkcjonowaniu czy też funkcjonalnościach obu systemów, każdy posiada bowiem swe „odpowiedniki” w konkurencyjnym systemie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie internetowej https://applemobile.pl/czy-smartfony-apple-sa-lepsze-od-smartfonow-z-androidem/.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »