Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Soczewki PNX Kids Hoya – okulary tworzone z myślą o dzieciach

Soczewki PNX Kids Hoya –  okulary tworzone z myślą o dzieciach
Zobacz więcej zdjęć »
Specjalnie z myślą o dziecięcych potrzebach, firma Hoya opracowała soczewki okularowe PNX Kids, które dedykowane są najmłodszym użytkownikom okularów korekcyjnych.

 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Hoya Lens Poland to wiodący producent najwyższej jakości organicznych soczewek okularowych, opartych na zaawansowanych technologiach optycznych. Specjalnie z myślą o dziecięcych potrzebach, firma Hoya opracowała soczewki okularowe PNX Kids, które dedykowane są najmłodszym użytkownikom okularów korekcyjnych.

Soczewki PNX Kids zapewniają najwyższą jakość i precyzję widzenia. Wykonane są z materiału Trivex®, który sprawia, że są jednocześnie wyjątkowo trwałe, wytrzymałe oraz odporne na uderzenia i pęknięcia, a także wyjątkowo cienkie i ultralekkie - dzięki temu okulary nie zsuwają się dzieciom z nosa i pozostają na swoim miejscu nawet podczas zabawy.

PNX Kids zapewniają doskonałe odwzorowanie obrazu bez zniekształceń  oraz znakomitą jakość i kontrast widzenia w każdej sytuacji. Chronią też wrażliwe oczy dzieci przed szkodliwym promieniowaniem UV-A i UV-B. Soczewki te w połączeniu z powłokami antyrefleksyjnymi Hoya, zapewniają jeszcze wyższą przejrzystość i  zwiększoną odporność na zarysowania, a w opcji dodatkowej z powłoką BlueControl, chronią oczy najmłodszych przed nadmiarem światła niebieskiego, emitowanego przez ekrany LCD i LED. PNX Kids dostępne są także w wersji światłoczułych soczewek fotochromowych HOYA Sensity, które dostosowują poziom swojego zaciemnienia w różnych warunkach klimatycznych i o różnych porach roku, dla maksymalnej ochrony oczu przed promieniowaniem ultrafioletowym oraz nadmierną ilością światła.

 

www.hoya.eu

Firma: Hoya Lens Poland

Produkt: Soczewki dla dzieci PNX KIDS

Cena:  od 84 zł.

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »