Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Soczewki PNX Kids Hoya – okulary tworzone z myślą o dzieciach

Soczewki PNX Kids Hoya –  okulary tworzone z myślą o dzieciach
Zobacz więcej zdjęć »
Specjalnie z myślą o dziecięcych potrzebach, firma Hoya opracowała soczewki okularowe PNX Kids, które dedykowane są najmłodszym użytkownikom okularów korekcyjnych.

 

Hoya Lens Poland to wiodący producent najwyższej jakości organicznych soczewek okularowych, opartych na zaawansowanych technologiach optycznych. Specjalnie z myślą o dziecięcych potrzebach, firma Hoya opracowała soczewki okularowe PNX Kids, które dedykowane są najmłodszym użytkownikom okularów korekcyjnych.

Soczewki PNX Kids zapewniają najwyższą jakość i precyzję widzenia. Wykonane są z materiału Trivex®, który sprawia, że są jednocześnie wyjątkowo trwałe, wytrzymałe oraz odporne na uderzenia i pęknięcia, a także wyjątkowo cienkie i ultralekkie - dzięki temu okulary nie zsuwają się dzieciom z nosa i pozostają na swoim miejscu nawet podczas zabawy.

PNX Kids zapewniają doskonałe odwzorowanie obrazu bez zniekształceń  oraz znakomitą jakość i kontrast widzenia w każdej sytuacji. Chronią też wrażliwe oczy dzieci przed szkodliwym promieniowaniem UV-A i UV-B. Soczewki te w połączeniu z powłokami antyrefleksyjnymi Hoya, zapewniają jeszcze wyższą przejrzystość i  zwiększoną odporność na zarysowania, a w opcji dodatkowej z powłoką BlueControl, chronią oczy najmłodszych przed nadmiarem światła niebieskiego, emitowanego przez ekrany LCD i LED. PNX Kids dostępne są także w wersji światłoczułych soczewek fotochromowych HOYA Sensity, które dostosowują poziom swojego zaciemnienia w różnych warunkach klimatycznych i o różnych porach roku, dla maksymalnej ochrony oczu przed promieniowaniem ultrafioletowym oraz nadmierną ilością światła.

 

www.hoya.eu

Firma: Hoya Lens Poland

Produkt: Soczewki dla dzieci PNX KIDS

Cena:  od 84 zł.

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »