Rozrywka i wypoczynek » Sport

SOCZEWKI SPORTOWE HOYA Sportive TrueForm

SOCZEWKI SPORTOWE HOYA  Sportive TrueForm
Zobacz więcej zdjęć »
Coraz większa liczba osób ma świadomość potrzeby zdrowego stylu życia: zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej. Na ulicach coraz częściej widać biegaczy i rowerzystów; siłownie, hale sportowe i kluby fitness pełne są osób, które dbają o kondycję.

 

Coraz większa liczba osób ma świadomość potrzeby zdrowego stylu życia: zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej. Na ulicach coraz częściej widać biegaczy i rowerzystów; siłownie, hale sportowe i kluby fitness pełne są osób, które dbają o kondycję. Wady wzroku i okulary są sporym utrudnieniem podczas uprawiania sportu, nawet amatorskiego. Rozwiązaniem w takim przypadku są korekcyjne okulary sportowe. Korekcyjne soczewki sportowe firmy Hoya zapewniają wszystkim amatorom sportu z wadą wzroku doskonałe widzenie i atrakcyjny wygląd. Oferują wyraźne, szerokie pola widzenia bez względu na warunki pogodowe.

Soczewki sportowe Hoya Sportive TrueForm przygotowane zostały z myślą
o osobach uprawiających sporty wymagające doskonałej widoczności i nieograniczonych możliwości działania. Gwarantują szerokie pole widzenia na każdą odległość dzięki połączeniu wysokiej jakości optycznej, indywidualnych parametrów użytkownika oraz doskonałej konstrukcji zoptymalizowanej do opraw sportowych o wysokiej krzywiźnie.
Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej oraz w połączeniu z barwieniami specjalnymi podnoszącymi kontrast widzenia w warunkach oświetleniowych dalekich od optymalnych. Soczewki sportowe Sportive TrueForm to doskonała ochrona oczu przed oślepiającym światłem i promieniowaniem UV, a także przed urazami mechanicznymi, które mogą być spowodowane przez wiatr, kurz, wodę czy gałęzie, niebezpieczne podczas szybkiego przemieszczania się.

Soczewki sportowe Hoya Sportive TrueForm dostępne są jako soczewki jednoogniskowe Nulux Sportive oraz progresywne Hoyalux Sportive. Obie konstrukcje oferują lepsze widzenie peryferyjne, kluczowe dla wielu dyscyplin sportowych. Barwienie oraz możliwość wyboru powłoki lustrzanej dostępnej w wielu kolorach powodują, że soczewki Hoya gwarantują wszystkim sportowcom zarówno dynamiczny, stylowy wygląd, jak i zdecydowanie większy komfort widzenia.

 

 

Firma: Hoya Lens Polska

Produkt: SOCZEWKI SPORTOWE HOYA Nulux i Hoyalux Sportive TrueForm

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »