Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Soczewki sportowe hoya - stworzone, by sprostać wyzwaniom

Soczewki sportowe hoya - stworzone, by sprostać wyzwaniom
Zobacz więcej zdjęć »
Produkty Hoya powstały dzięki badaniom obejmującym wszystkie aspekty widzenia. Firma dostarcza soczewki okularowe oraz produkty optyczne oparte na zawansowanych technologicznie materiałach, konstrukcjach i uszlachetnieniach.

Połączenie niezawodności i perfekcji, technologii z designem i innowacyjności z utylitarnością sprawiło, że powstały soczewki sportowe, stanowiące kompletną odpowiedź na potrzeby osób żyjących aktywnie w XXI wieku – zaawansowane technologicznie, nowoczesne, niebanalne i idealnie dopasowane. Do „zadań specjalnych”.

Sportowe soczewki korekcyjne HOYA SPORTIVE zapewniają doskonałe widzenie i korektę wad refrakcji oraz wygodę i bezpieczeństwo ich używania w warunkach nietypowych. Dostępne są zarówno w konstrukcji jednoogniskowej (Nulux Sportive TrueForm), jak i w progresywnej (Hoyalux Sportive TrueForm). Obie konstrukcje oferują nie tylko szerokie pole widzenia na każdą odległość i lepsze widzenie peryferyjne, tak istotne przy uprawianiu sportu, lecz dają przy tym gwarancję pełnego zabezpieczenia przed wiatrem, kurzem, oślepiającym światłem oraz promieniowaniem UV. Dodatkowo, soczewki sportowe HOYA SPORTIVE są lekkie, cienkie, elastyczne i - co szczególnie ważne – niezwykle wytrzymałe, o zwiększonej odporności namożliwość uszkodzenia i zarysowania.

Sportowe soczewki HOYA zwiększają komfort widzenia bez względu na warunki pogodowe. Przeznaczone są do opraw o wysokiej krzywiźnie bazowej. Prawidłowo dobrane oferują korekcję wad refrakcji oraz naturalny odbiór otoczenia podczas uprawiania sportu, jak również zajęć rekreacyjnych. Dostępne są w szerokiej ofercie kolorystycznej, również w połączeniu z barwieniami podnoszącymi kontrast widzenia. Mnogość dostępnych rozwiązań pozwala na dobór soczewek i okularów nie tylko idealnie dopasowanych wizualnie, lecz także odpowiednich do rzeczywistych potrzeb i preferowanego rodzaju aktywności fizycznej.

Soczewki sportowe HOYA SPORTIVE to nie tylko komfort widzenia i ochrona wzroku przed uszkodzeniami mechanicznymi. To także ponadczasowa elegancja, wyjątkowy komfort oraz nowoczesny design – w zależności od indywidualnych oczekiwań i potrzeb. 

 

 

Firma: Hoya Lens Poland

Produkt: Soczewki sportowe HOYA SPORTIVERedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »