Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Soczewki światłoczułe Sensity. Komfortowe widzenie w każdych warunkach oświetleniowych

Soczewki światłoczułe Sensity.  Komfortowe widzenie w każdych warunkach oświetleniowych
Zobacz więcej zdjęć »
Międzynarodowy koncern Hoya od ponad 75 lat wdraża rewolucyjne produkty i usługi oparte na zaawansowanych technologiach optycznych.

 

 Efektem wizji firmy i jej zorientowania na jakość, innowacyjność oraz działalność badawczo-rozwojową są najnowocześniejsze konstrukcje soczewek, najcieńsze i najbardziej wytrzymałe materiały oraz wielokrotnie nagradzane powłoki antyrefleksyjne, które  wyznaczają standardy jakości na całym świecie.

Kontrast widzenia, percepcja kolorów oraz ilość promieni UV docierających do oczu, zmienia się w zależności od warunków pogodowych, pory roku, nasłonecznienia , temperatury i miejsca przebywania. Wiedzą o tym prawie wszyscy użytkownicy korekcji okularowej, a zwłaszcza te osoby, które posiadają dwie pary okularów –  do pomieszczeń i na zewnątrz. Postęp technologiczny w optyce pozwolił na stworzenie rozwiązań, które zdecydowanie poprawiły codzienne funkcjonowanie milionów ludzi na świecie. Soczewki światłoczułe (fotochromowe), dzięki innowacyjnej konstrukcji, pozwalają na komfortowe widzenie w każdych warunkach oświetleniowych. Dostosowują one  poziom przyciemnienia lub rozjaśnienia do aktualnie panujących warunków - przyciemniają się na słońcu, a rozjaśniają tam, gdzie jest mniej światła. W pomieszczeniach soczewki fotochromowe stają się całkowicie przezroczyste, na zewnątrz zaś osiągają barwę okularów przeciwsłonecznych.   

Soczewki światłoczułe Sensity firmy Hoya, dzięki technologii Stabilight, zapewniają stałą efektywność procesów przyciemniania i rozjaśniania soczewek, w różnych warunkach klimatycznych i o różnych porach roku. Błyskawicznie adaptują się do nowych warunków. Zapewniają nie tylko komfortowe widzenie i znakomity kontrast, ale jednocześnie chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV. Soczewki światłoczułe Sensity przeznaczone są zarówno dla osób ceniących praktyczność, wygodę i uniwersalność, jak i dla wszystkich osób o wrażliwych oczach. Dostępne są w trzech głębokich, naturalnych kolorach: Bronze Brown (brązowym), Silver Grey (szarym) i Emerald Green (zielonym). Mogą występować w połączeniu ze wszystkimi konstrukcjami jednoogniskowymi, dwuogniskowymi i progresywnymi oraz z powłokami premium firmy Hoya.

Firma: Hoya Lens Poland

Produkt: Soczewki światłoczułe Hoya SensityRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »