Firma » Biznes

Sokołów z Marcin Gortat Camp 2016

Sokołów z Marcin Gortat Camp 2016
Zobacz więcej zdjęć »
Sokołów S.A. po raz kolejny był partnerem Marcin Gortat Camp – cyklu wyjątkowych spotkań polskiej gwiazdy NBA z dziećmi. W tym roku odbyła się IX już edycja tego projektu, którego ideą jest promowanie aktywności fizycznej wśród młodego pokolenia.

Sokołów S.A. - lider rynku mięsnego w Polsce - wspiera  akcje promujące zdrowy tryb życia. Dzieci i młodzież są grupą, w przypadku której takie działania są szczególnie istotne - nadwaga i otyłość wśród uczniów stały się już poważnym problemem społecznym, a statystyki pogarszają się z roku na rok.

Sokołów S.A. od lat aktywnie angażuje się w organizację Marcin Gortat Camp. W ramach tegorocznego Campu treningi odbyły się w pięciu miastach - Toruniu, Rumii, Łodzi, Piasecznie i Krakowie. Ich uczestnicy szlifowali koszykarskie umiejętności pod okiem Marcina Gortata i znakomitych trenerów. Tradycyjnie już dzieciom uczestniczącym w Campach Sokołów przekazał wysokiej jakości produkty, doskonale spełniające potrzeby żywieniowe najmłodszych konsumentów. 

Jak co roku, zwieńczeniem Campu był wielki finałowy mecz Gortat Team vs Wojsko Polskie. W jego przerwie odbył się Skill Challenge - sportowe wyzwanie dla zwycięzców tegorocznych Campów, walczących o nagrodę główną - wyjazd do USA na mecz NBA.

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim naszym partnerom, a w szczególności firmie Sokołów - mówi Marcin Gortat. - Każdy rodzic powinien zwrócić uwagę na to, jaki produkt kupuje dla swojego dziecka. Od pięciu lat zdecydowałem się korzystać z produktów Sokołowa - to również dzięki nim zdrowo się odżywiam.

Sokołów S.A., wspierając imprezy Marcin Gortat Camp, pomaga realizować dzieciom i młodzieży ich sportowe marzenia, a także zachęca do fizycznej aktywności i pokazuje, jak wiele pozytywnych emocji może przynosić ona każdemu na co dzień - nie tylko podczas treningu z polską gwiazdą NBA.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

milkas

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »