Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Sosrodzice.pl tworzy dedykowaną aplikację konkursową

Sosrodzice.pl tworzy dedykowaną aplikację konkursową
Zobacz więcej zdjęć »
Sosrodzice.pl we współpracy z BoboLider, producentem wielorazowych pieluszek dla dzieci, stworzył dedykowaną aplikację konkursową udostępnioną wszystkim użytkownikom serwisu na profilu społecznościowym Facebook.

W ten sposób na kilkanaście dni przed Dniem Matki redaktorzy sosrodzice.pl zapraszają na zabawę wszystkich Rodziców, nie tylko Mamy. Atrakcyjne nagrody czekają!

Nowy Konkurs to aplikacja konkursowa umożliwiająca grę w Memory. Każdy użytkownik ma takie same zadanie: ułożenie w jak najkrótszym czasie grafik przedstawiających propozycję z oferty BoboLider. Grafiki należy układać parami. Trzeba to zrobić w jak najkrótszym czasie przy użyciu jak najmniejszej liczby ruchów.

Trzy osoby, które uzyskają najlepsze wyniki (wykonają zadanie w jak najkrótszym czasie), użyją do tego jak najmniej ruchów, wygrają nagrody ufundowane przez BoboLider – pieluszki wraz z wkładami. Dodatkowo, każdy kto zdecyduje się udostępnić wyniki zabawy na tablicy na Facebooku weźmie udział w zabawie.

Każdy uczestnik może grać raz dziennie, aż do zakończenia konkursu.

Dedykowana aplikacja została stworzona specjalnie dla BoboLider. Właściciel strony planuje kolejne ciekawe konkursy, poprzez tworzenie aplikacji konkursowej na profilu na Facebooku.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

40 tygodni - ciąża
http://40tygodni.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »