Technologie » Komputery

SOT pod kontrolą Business Intelligence

Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego (SOT) – lider w hurtowej sprzedaży produktów mleczarskich i spożywczych w Polsce wdrożył rozwiązanie klasy Business Intelligence firmy UNIT4 TETA BI Center.

Dzięki temu ma możliwość analizy ogromnej ilości danych, co w znacznym stopniu przyśpiesza proces podejmowania decyzji.

Oprogramowanie, które wybrał SOT, w inteligentny sposób pokazuje nie tylko podstawowe dane, ale wzbogaca je również o interpretację graficzną, dając jego użytkownikom dokładne rozeznanie w każdej sytuacji i znacznie wpływa na proces decyzyjny – ułatwiając go i przyspieszając jednocześnie.

SOT potrzebował wsparcia głównie w obszarze sprzedaży, a dzięki TETA BI użytkownicy mogą na bieżąco sprawdzać czy realizowane są zadania, które wpływają na osiągnięcie odpowiedniego jej poziomu. Jest on stworzony tak, by dostarczać dane znacznie szybciej i w różnych układach.

Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/business_intelligence/sot_pod_kontrola_business_intelligence.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »