Firma » Bankowość

Spłata kredytu w walucie

Spłata kredytu w walucie
Zobacz więcej zdjęć »
Od 1 lipca br. mBank umożliwia spłatę kredytu hipotecznego w walucie.

Od 1 lipca br. mBank umożliwia Klientom spłatę kredytu hipotecznego w walucie, w której kredyt jest denominowany. W celu skorzystania z usługi należy skontaktować się z mLinią, a następnie podpisać w jednym z Centrów Finansowych aneks. Koszt aneksu wynosi 200 zł. Spłata kredytu po zmianie będzie odbywać się automatycznie ze wskazanego rachunku walutowego w mBanku, należącego do Klienta.

Przypominamy, że mBank od 2006 r. oferuje swoim Klientom rachunki walutowe w CHF, USD, EURO oraz GBP. Otwieranie i prowadzenie tych kont jest darmowe. Bezpłatne jest również przyjmowanie przelewów przychodzących do banku.

Jednocześnie informujemy, że mBank umożliwia Klientom powrót do spłat kredytu w złotówkach bez opłat.

mBank, część BRE Banku SA, to otwarta platforma finansowa dla nowoczesnych klientów indywidualnych i firm. mBanku zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty. Z oferty mBanku korzysta już ponad 2,1 mln KlientówRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 7 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »