Firma » Biznes

Spółka OpenMedia zmienia nazwę na Avans Sp. z o.o.

Spółka OpenMedia zmienia nazwę na Avans Sp. z o.o.
Zobacz więcej zdjęć »
Zarząd spółki OpenMedia, będącej właścicielem marki Avans, podjął decyzję o zmianie nazwy na Avans Sp. z o.o.23 grudnia 2013 roku zarząd OpenMedia Sp. z o.o. przyjął uchwałę o zmianie nazwy spółki na Avans Sp. z o.o. Zmiany wejdą w życie w dniu wprowadzenia ich do Krajowego Rejestru Sądowego. Wniosek o wpis zmiany umowy spółki został złożony do Sądu Rejonowego w Rzeszowie 27 grudnia 2013 r.  

OpenMedia Sp. z o.o. od 2012 roku jest właścicielem marki Avans.

Avans to ogólnopolska sieć ponad 250 elektromarketów własnych oraz sklep internetowy www.avans.pl. W roku 2013 marka Avans otrzymała dwa prestiżowe wyróżnienia przyznawane przez samych Klientów, są to Laur  Konsumenta – Grand Prix 2013 dla sieci sklepów Avans oraz Konsumencki Lider jakości 2013 w kategorii „Internetowe sklepy RTV-AGD”.

AVANS
więcej informacji - PRESS BOX


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »