Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

"Sportolandia" na półmetku

"Sportolandia" na półmetku
Zobacz więcej zdjęć »
Wakacyjny obóz „Sportolandia” we Władysławowie wciąż działa i tętni życiem. To najlepsze pod słońcem miejsce wypoczynku i wspólnej zabawy, przygotowane w tym roku dla wszystkich fanów Amiki. Najwięcej frajdy znajdą tam oczywiście dzieci, na które czeka moc atrakcji. Są mile widzianymi gośćmi.Lato powoli się kończy, minęło właśnie półmetek, więc ma już z górki, dlatego tym bardziej warto pomyśleć o właściwym wykorzystaniu czasu, jaki jeszcze pozostał. Liczy się każda wolna chwila, a nawet zwykły sierpniowy weekend może się okazać niezwykle kolorowym i radosnym wspomnieniem z wakacji, jeśli tylko trafi się wprost do „Sportolandii” we Władysławowie. Atrakcje gwarantowane.

Łatwo się o tym przekonać, odwiedzając w Internecie profil „Sportolandii” na Facebooku. Znajdują się tam opinie, wrażenia i fotografie dokumentujące chwile radosnej, beztroskiej zabawy. Widać, że wakacje w „Sportolandii” na długo i głęboko zapadają w pamięć, aż pewnie będzie się chciało wracać i do Władysławowa, i do Amiki, by przypomnieć miły i beztroski czas.

Widok szczęśliwych dzieci jest wzruszający i bezcenny. Podobnie jak szczęśliwe dzieciństwo. To prawda, że czasami tak niewiele trzeba, by im to podarować, a potem doświadczać tego na co dzień i w wakacje. Amica docenia ciepłą rodzinną atmosferę i dba o to, by użytkownicy jej produktów byli zadowoleni zarówno w domu, jak i poza nim. By wspaniałe, niezapomniane chwile z Amiką trwały przez okrągły rok, nie wyłączając wakacji.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »