Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Sposób na długie rzęsy

Sposób na długie rzęsy
Zobacz więcej zdjęć »
Piękne, wyraziste, grube i lśniące rzęsy to marzenie każdej kobiety. Jednak nie wszystkie zostały nimi obdarowane przez naturę w 100%. Dla tych pań, idealnym rozwiązaniem jest przedłużanie rzęs.

Zabieg przedłużania rzęs jest bezbolesny i trwały, a końcowy efekt, zadowoli nawet posiadaczkę najrzadszych i najkrótszych rzęs. Przedłużanie rzęs jest również polecane osobom aktywnym, które często nie mają czasu na wykonanie dokładnego makijażu, lub mają dość rozmazanych oczu podczas uprawiania sportów, czy korzystania z sauny lub łaźni. Z tego rozwiązania mogą korzystać też panie, które nie tolerują rożnych domieszek czy składników zawartych w tuszach.

Gdy rzęs wokół oka jest dużo, spojrzenie jest bardzo wyraziste, co sprawia że kobieta czuje się pewnie i atrakcyjnie. Zabieg wykonywany metodą 1:1, polega na przyklejaniu do naturalnej rzęsy, kolejnej sztucznej. Do tego używa się specjalnego kleju, który odporny jest na wilgoć i inne czynniki zewnętrzne, przez co można swobodnie korzystać z kąpieli, basenu czy prysznica.

Każda pani, która zdecydowała się na przedłużanie rzęs, ma do wyboru różne kolory, grubość i długość zamiennika rzęs a dzięki temu może swobodnie określić jaki efekt końcowy chce uzyskać. Należy jednak pamiętać by po zabiegu, do demakijażu nie stosować kosmetyków, które w składzie mają glikol.

Zabieg trwa około 3 godzin, przed nim klientka wraz z osobą prowadzącą wybiera odpowiednie rzęsy i przygotowuje się do zabiegu. Przez kilka dni po zabiegu nie należy dotykać rzęs, nie zaleca się również spania na brzuchu. Należy również w pierwszy dniach unikać miejsc gdzie jest duża wilgotnoś w powietrzu, dlatego ciepłe kąpiele i korzystanie z sauny jest zakazane. Należy też szczególną uwagę zachować przez pierwsze dni, podczas nawilżania twarzy kremami, które zawierają tłuste składniki, które mogą zniwelować efekt.

Końcowy rezultat może utrzymać się nawet do miesiąca, co jakiś czas trzeba uzupełniać rzęsy, które naturalnie wypadają. Dopełnienie może trwać około kilkudziesięciu minut.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mikiqu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »