Dom » Wnętrza

Sposoby na piękne wnętrze - krok po kroku

Sposoby na piękne wnętrze - krok po kroku
Zobacz więcej zdjęć »
Wiele osób marzy o dokonaniu efektownych zmian w mieszkaniu czy domu, często jednak barierą okazuje się nie tylko brak pomysłu, ale też merytorycznej wiedzy oraz wiary we własne umiejętności.

Skuteczną pomocą w samodzielnym przeprowadzeniu takich prac będą z pewnością filmy instruktażowe, zamieszczone na kanale „Tikkurila. Potęga kolorów" w serwisie YouTube. Zawierają one zarówno ciekawe pomysły inspiracyjne, jak i wyczerpującą instrukcję ich wykonania, przedstawioną przez Doradcę Technologicznego Tikkurila.

W ostatnim czasie rośnie popularność trendu „do it yourself" - coraz częściej decydujemy się na własnoręczne przeprowadzenie metamorfozy wnętrza lub elementów jego wystroju. By efekt takiej przemiany był w pełni satysfakcjonujący, potrzebny jest zarówno sam pomysł, jak i fachowe wskazówki oraz kompletny, szczegółowy plan prac. Wszystko to znajdziemy w materiale video z cyklu „Inspiracje Tikkurila".

Prezentowany w filmach instruktaż obejmuje wszystkie etapy działań - począwszy od prezentacji potrzebnych narzędzi i produktów, poprzez przygotowanie powierzchni, na właściwym malowaniu kończąc. Profesjonalne i wyczerpujące wskazówki zawarte w filmach pokazują, iż niewielkim nakładem pracy, bez specjalistycznych przyrządów możemy własnoręcznie stworzyć oryginalny efekt, który odmieni nasze wnętrze i nada mu wyjątkowy charakter. Wystarczy odrobina chęci i wolnego czasu - reszta zależy od naszej kreatywności i wyobraźni.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

milkas

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »