Społeczeństwo » Społeczeństwo

Spotkanie dla seniorów z Michałem Fajbusiewiczem i Zbigniewem Buczkowskim

Spotkanie dla seniorów  z Michałem Fajbusiewiczem i Zbigniewem Buczkowskim
Zobacz więcej zdjęć »
W czerwcu 2015r. rusza piąta edycja spotkań w ramach akcji społecznej pod hasłem „Nie znasz, nie otwieraj”, których inicjatorem jest TAURON Polska Energia. Projekt skierowany jest do seniorów, którzy w trakcie spotkań będą mogli dowiedzieć się, jak chronić swoją prywatność i nie dać się oszukać.

Spotkanie we Wrocławiu w ramach akcji „Nie znasz, nie otwieraj!” odbędzie się już 21 czerwca 2015 r. o godz. 17.00 w siedzibie biblioteki „Grafit” przy ul. Namysłowskiej 8 . Udział w akcji „Nie znasz, nie otwieraj” jest bezpłatny, więc dołączyć może każdy.  

Spotkanie poprowadzi Michał Fajbusiewicz  – dziennikarz i felietonista, znany z programów „Magazyn Kryminalny 997” oraz „Fajbusiewicz na Tropie”. W trakcie wykładu Michał Fajbusiewicz przedstawi główne zagrożenia, jakie czyhają na osoby starsze, opisze najpopularniejsze techniki stosowane przez oszustów oraz wskaże proste rozwiązania, które pozwolą seniorom zwiększyć bezpieczeństwo w domu.

Spotkaniu towarzyszyć będzie również trening asertywności, prowadzony przez Zbigniewa Buczkowskiego  –  słynnego polskiego aktora filmowego i estradowego. Specjalne ćwiczenia i gry improwizacyjne pozwolą uczestnikom rozwinąć asertywną postawę i nauczyć się przyjmowania jej podczas kontaktów z przedstawicielami handlowymi.

Podczas  wykładu omówione zostaną również reguły podpisywania bezpiecznych umów oraz najważniejsze prawa każdego konsumenta. Po zakończeniu spotkania wszyscy seniorzy otrzymają zawierający ważne informacje „Poradnik bezpiecznego seniora”, a także upominki od organizatora.

Harmonogram spotkań oraz wszelkie dodatkowe  informacje na temat akcji „Nie znasz, nie otwieraj!” znajdują się na stronie:

www. bezpieczniki.tauron.pl/spotkania/Strony/spotkania.aspxRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dnagallery

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »