Rozrywka i wypoczynek » Sport

Spotkanie partnerów projektu Antidoping Green Seal w Brukseli.

Spotkanie partnerów projektu Antidoping Green Seal w Brukseli.
Zobacz więcej zdjęć »
4 spotkanie w ramach projektu Antydoping Green Seal w Brukseli za nami. Przedstawiciele Instytutu Rozwoju Sportu i Edukacji razem z partnerami europejskimi dyskutowali na temat dopingu w sporcie rekreacyjnym.
„Doping is not sport" to hasło przewodnie pierwszego dnia Multiplier Event Antydoping Green Seal. Wystąpienia lidera projektu i gości oraz panel dyskusyjny na temat sposobów zwalczania dopingu w środowisku sportów rekreacyjnych.
Drugi dzień spotkania w ramach projektu to rozmowy lidera z partnerami na temat dotychczasowych działań przeprowadzonych w każdym kraju partnerskim i planowanie kolejnych etapów komunikacji. Sposoby wdrażania zaplanowanych działań i publikacja materiałów na temat antydopingu.
Wspólne działania dają możliwość rozwijania, przekazywania i wdrażania innowacyjnych praktyk w różnych obszarach związanych ze sportem i aktywnością fizyczną między różnymi organizacjami i podmiotami w sporcie i poza nim.

Priorytetem projektu Antidoping Green Seal jest opracowanie kompleksowego programu profilaktycznego umożliwiającego przeprowadzenie kampanii mającej na celu podnoszenie świadomości w zakresie dopingu w sporcie w sześciu krajach UE (Hiszpania, Polska, Belgia, Wielka Brytania, Włochy i Chorwacja).
Liderem projektu jest Agencia Española de Protección de la Salud en el Deporte (Hiszpania).
Partnerami projektu są: Institut de Haute Formation aux Politiques Comunnautaires asbl (Belgia), Riječki Sportski Savez/Rijeka Sport's Association (Chorwacja), Fondazione Giovanni Paolo II per lo Sport (Włochy), Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji (Polska), Parent Community Sports Trust (Wlk. Brytania).
Projekt Green Seal jest współfinansowany ze środków wspierających współpracę partnerską Erasmus + - Sport - Collaborative partnerships.

Więcej informacji: https://greenseal.aepsad.gob.es/pl/

www.sportinstytut.pl 

Kontakt:

Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji w Warszawie.

Dział Public Relations

Patrycja Jaksim

patrycja.jaksimm@sportinstytut.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INSTYTUT ROZWOJU SPORTU I EDUKACJI
http://www.sportinstytut.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »